Ocenění

BOoK!con 2017 aneb o víkendu do knihovny (pozvánka)

Autor | Aktuality | Pátek 27 října 2017 11.55

BOoK!con začínal jako malá sobotní sešlost fanoušků her na hrdiny a oldskůlových nerdů vůbec. Dnes je to fantasy párty, zasahující do několika časových pásem: Dobříš, Třinec, Pardubice, Brno, Sokolov, Praha, Český Krumlov… A jak to bude vypadat například na Dobříši? Letošní pátý ročník proběhne od 3.11. do 5.11. v Městské knihovně Dobříš (Školní 36) ve znamení hesla Go BIG. Vstupné je 200 Kč za jednotlivce, ovšem pouze 250 Kč za rodinu a návštěvníci v kostýmu nezaplatí nic. Na své si přijdou hráči RPG her i deskovek a těšit se můžete také na pásmo zajímavých přednášek, nemluvě o možnosti koupit si spoustu zajímavých komiksů a her…

Bookcon-2017

RPG

To hlavní začne už v pátek večer, kdy se k nám sjedou páni jeskyní a dungeon mistresses z celé republiky. Nedočkavci utvoří první skupinky, zalezou do všech možných knihovnických skrýší a začnou tvořit legendární příběhy. Hrát se bude DrD, WoD, Fate, Dračí Hlídka – a to nonstop do neděle. Kdo odpadne, je mrtvola!

Přednášky

V pátek vás čekají orgové se stručnou historií conu; následuje hororové téma – Když Cthulhu zavolá. Sobota to rozjede: Martina Magdová, Jitka Fialová, Jan Kantůrek, Václav Dort, Jarda Konáš, Pavel Bareš. Všechno se to navíc bude pěkně streamovat, takže to neuteče opravdu nikomu.

Turnaje

Hrát se bude ve velkém. V pátek Malacca a Summoner Wars, sobotu odstartuje Commander v MtG, Dominion, Timeline, Dixit. A kdo přežije do neděle, ten si taky něco o něco zahraje. 🙂

A co se ještě vešlo

Warboss a jejich modely, 3D tiskárny, workshop na malování figurek. Stánek s komiksy od nakladatelství Crew a Comics centrum, HTC Vive, PS4 koutek, Legends of Euthia, Star Wars Destiny, spousty dalších deskovek a toustů! Jo a můžete si u nás i schrupnout.

bookcon-logo

1 197 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.