Ocenění

Tahle Bouřková sezóna vás nemine! (ukázka)

Autor | Aktuality | Pátek 3 října 2014 7.30

Polský velmistr u nás patří mezi nejpopulárnější autory fantastiky a vyrovnat se mu může snad jen George R. R. Martin s veleslavnou televizní Hrou o trůny v záloze. Ovšem Sapkowského Zaklínač souboj vyrovnává nejen celosvětově úspěšnou sérií počítačových her, ale bezesporu i tím, že jeho cyklus je už uzavřený. A nejen to, po letech proseb a marného očekávání se dokonce dočkáme přídavku z dob nejslavnějších. Z dob, kdy zaklínač byl stále ještě tím pravým zaklínačem – poutníkem potírajícím zlo ve všech jeho podobách, aniž by se zapletl do boje, jehož výsledek má dopad na celý svět. Na nový román se můžeme těšit už 14. listopadu, ale už teď pro vás máme nejdelší ukázku, jakou vám kdy kdo nabídne!

Andrzej Sapkowski: Zaklínač – Bouřková sezóna

brožovaná, překlad Stanislav Komárek, obálka Michal Ivan, ilustrace Jana Komárková, 368 stran, 279 Kč

Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a stříbrný. Co se však stane, když Geralt nešťastnou shodou okolností o své meče přijde? Zaklínačské zbraně mají nejen obrovskou hodnotu, ale jejich ztráta je pro majitele zároveň obrovskou potupou. Geralt je musí získat zpátky. Co nejrychleji…

Andrzej Sapkowski se na stránkách samostatného románu vrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi. Zaklínač Geralt znovu bojuje, cestuje a miluje, Marigold zpívá a lítá z průšvihu do průšvihu, čarodějové intrikují… a nad celým světem se stahují mračna – přichází bouřková sezóna.

Ukázka z knihy:

2 232 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.