Ocenění

Ti nejlepší tovaryši podruhé… (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 7 Listopad 2018 16.30

Literárních soutěží je sice jako máku, ale zpravidla jsou si podobné jako vejce vejci. V nakladatelství Gorgona se ji proto rozhodli pojmout jinak. Tovaryši kalamáře sázejí na profesionální hodnocení, podrobnou zpětnou vazbu pro všechny účastníky a úzkou redakční spolupráci s autory vítězných prací. Druhého ročníku se zúčastnilo dvakrát tolik prací, co prvního, a porota tak hodnotila celkem sto padesát čtyři soutěžních povídek, z nichž tucet nejlepších se představilo v tištěné antologii Bůh Černého lesa: Povídky o bestiích sestavené Hanou Fruhwirtovou a Janem Kravčíkem. Třetí ročník zajímavé literární soutěže bude vyhlášen 1. prosince 2018. Mezitím si můžete prolistovat ukázku ze sborníku toho nejlepšího z druhého ročníku…

Buh-Cerneho-lesa-3D

Bůh Černého lesa: Povídky o bestiích

sestavili Hana Fruhwirtová a Jan Kravčík

brožovaná, obálka Jan Kravčík a Tithi Luadthong. 318 stran, 299 Kč

Bestie jsou všude. Jedny se od počátku věků skrývají v temných lesích, jiné chodí běžně mezi námi, další dřímou hluboko v nás.

Přečtěte si to nejlepší z druhého ročníku literární soutěže Tovaryši kalamáře, tentokrát na téma bestie. Dvanáct českých a slovenských autorů a autorek (Martin Paytok, Marek Dvořák, Miroslav Sedláček, Róbert Hric, Kristýna Malinková a další) odhaluje své temné představy v jedinečné povídkové antologii.

Ukázka z knihy:

Související odkazy:

Je gorgona zakázané slovo? (ukázka)

Úvodní sborník nové literární soutěže… (recenze)

gorgona-logo

477 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.