Ocenění

Drak bere každého čtenáře (ukázka)

Autor | Aktuality | Pátek 11 prosince 2015 11.45

Spisovatelku Haninu Veselou poznáte na první pohled, stačí ji popsat jako půvabnou, vysokou a zrzavou dívku s foťákem v ruce. Najdete ji takřka na každé důležitější žánrové akci, které poctivě dokumentuje. A stejně všudypřítomná, půvabná a samozřejmě i zrzavá je i její literární hrdinka Magnólie, která se místo foťákem chlubí telepatickými schopnostmi. Současně s novým obsáhlým románem Drak bere vše vyšel její kratší příběh v antologii Marellion a už dříve si získala srdce mnohých čtenářů kupříkladu v románu Magnólie a démon či v samostatně vydaném příběhu Slza pro dračího pána. Pokud jste se však s Magnólií snad ještě nesetkali, máte možnost ji poznat v naší obsáhlé ukázce…

drakberevse

Hanina Veselá: Drak bere vše

brožovaná, obálka Roman Kýbus, ilustrace Kristina Haidingerová, 552 stran, 299 Kč

Magnólie – telepatka, pro niž špinavá tajemství druhých nejsou žádné tabu. Plní delikátní úkoly pro různé pány a hojnými doušky užívá pozemských radostí.

Arcimág Zvin – její někdejší mentor a hlava všech telepatů. Málokdo ví, že kdysi nosil jiné jméno. Svou masku nesundal tak dlouho, že se pro něj život samotný stal jen hrou.

Oba již dlouho kráčí vlastní cestou, aniž by tušili, že osud je svede dohromady a navzdory vzájemným antipatiím donutí ke spolupráci. Zvinova partie je rozehrána v Thurgu, městě bílých zdí, dekadentních mágů a zdroje nesmírné moci, a vkladem nebude nic menšího než život.

Ukázka z knihy:

mytago_logo

908 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.