Ocenění

RotiCon aneb erotika ve fantastice (pozvánka)

Autor | Aktuality | Čtvrtek 6 Září 2018 20.25

Všem, kteří toto uzří, reinkarnaci známé pražské akce oznamujeme! Jsme nový con, který absorboval ducha legendárních Eroticonů. Náš repertoár čítá nejen erotiku ve sci-fi a fantasy, ale i nová témata, která na žádném jiném conu nenajdete. Čeká vás kouzlo lásky o svatojánské noci, orgasmus jako klíč k otevření magického zdroje i nymfomanie ve službách nekromancie. Eros a Thanatos v české knižní obálce pojednaný optikou černé mše, milostná magie v hard verzi a další zajímavosti. Těšit se můžete na úžasnou neopakovatelnou atmosféru, dvě linie přednášek a workshopů, a poutavý doprovodný program. Celou akcí vás bude provázet moderátor Marek Tvrdý.

RotiCon-2018-plakat-A3-green-v3

Z pestrého výčtu hostů a přednášeních namátkou zmiňme Karolinu Francovou, jejíž múza vdechla život nejednomu temnému mágovi; fotografku a spisovatelku Haninu Veselou, která údajně píše svou hrdinku Magnólii podle sebe; a dobrou vílu české SF/F, Františku Vrbenskou. Čeká vás košilatá one man show šéfredaktora spřáteleného webu Vanili, Honzy Vavřičky, a vystoupení zakladatele infernalistické skupiny, malíře Sandra Dragoje, jehož démonické obrazy ozdobí stěny podniku, v němž letošní RotiCon proběhne.

Naším hostem bude i autor Černého bodu, Martin Jiroušek. Dozvíte se, jak je to s vydáváním dalších knih Andrzeje Pilipiuka o životě největšího ochlasty v dějinách Polska, Jakuba Vandrovce, a s plnou parádou pokřtíme Pilipiukovu novinku, Upíra z okrsku. Pod vedením zlatovlasé krásky z Triumvirátu, Michaely Mergelové, si budete moct zkusit napsat erotickou scénu, můžete zajít na Gastroworkshop nebo si nechat namalovat oblíbený symbol od bodypainterky TANAKI. A to je pouze část z naší nabídky. Na závěr promluví harfa Jany Maffet Šouflové a zazní hodinka keltských a středověkých melodií. Lístky budou k dostání na místě konání. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z novinek, sledujte stránky FB události. Eroticon uzavírá čtrnáctiletou tradici a žezlo přechází na jeho mladého následníka. Ať žije RotiCon!

KDY: Magické datum 13. října 2018, sobota, 12:00–22:00

KDE: Stylové prostory Dark Velvet, které najdete na adrese: Husitská 677/15, Praha 3. Nejlépe se tam dostanete autobusy, které jezdí ze stanice metra Florenc. Zastávka: U památníku. Dark Velvet disponuje Absintherií a kromě standardních nápojů nabízí i speciální drinky. Zákusky, vynikající domácí masové koláče a další občerstvení. Kuřáci uvítají posezení v klidné zahrádce. Podrobnější informace o temně sametovém místě naší akce najdete na webu Dark Velvetu.

RotiCon-2018-logo

998 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.