Ocenění

FanCITY a Chotěboř, není to protimluv? (pozvánka)

Autor | Aktuality | Středa 24 Září 2014 9.45

Neměl by se con fantastiky a her v malé Chotěboři jmenovat spíš FanTown nebo FanVillage? Jenže Chotěboř je opravdové fanouškovské CITY, díky několika FFestivalům ročně. Ostatně, které jiné město v ČR má hotel Fantazie? Navštivte jej ve dnech od 30. října do 2. listopadu 2014. Čtvrtý ročník FanCity nabídne především báječnou pohodu a pohodlí, kde od postele do programové místnosti je to jen pár desítek kroků v pantoflích a kde se potkají dobří známí a přátelé.

Na účastníky čeká:

- velká videoherna s 30 počítači a 30 konzolemi

- možnost vyzkoušet PlayStation 4 a XboxONE

- velká deskoherna s 30 stoly a desítkami deskových, karetních a společenských her

- čtyři programové linie přednášek, besed, soutěží a projekcí

- výstava obrazů Romana Kýbuse

- v kině film Dracula: Neznámá legenda a další speciální program

- restaurace s bohatou nabídkou občerstvení

Program připravujme i pro fanoušky seriálů, kteří se v SeriesConu seznámí s novinkami na seriálové scéně a připomenou si své oblíbené. Pro příznivce tradičních sci-fi seriálů připravujeme programovou linii Sci-fi & FutureCon. Star Trek, Star Wars, Stargate, Doctor Who, Red Dwarf a další klasiku doplní pořady o technologiích a vědě. Na své si ale přijdou i fanoušci fantasy fenoménů jako Hobit a Pán Prstenů, Hra o trůny, Merlin a dalších fantasy světů a hrdinů. Literárně-comicsová programová linie je doplněna i pořady o fandomu, conech a podobně.

Víte, že jsme dobudovali tři nové sály

pro program a odhlučnili je?

Celý čtyřdenní con stojí při přihlášení a zaplacení nejpozději 30. 9. pouhých 360 Kč. Tedy srovnatelně jako školní cony, ovšem s kvalitou FFestivalů. Ceny ubytování začínají na stovce za noc a postel v suterénu, kde je vybudovaná nová koupelna a toalety. Naše nabídka jídel je mnohem širší než fritované jídlo a oblíbené toasty a hamburgery, nabízíme i pizzu z pece a hlavně speciální jídelníček vařených jídel na objednání předem. Velmi doporučujeme.

Víte, že i z těch nejvzdálenějších míst ČR

je to do Chotěboře jen něco okolo 250 km?

Nenabídneme FF bus z Prahy a upozorňujeme na objížďku kvůli opravám mostů, ale věříme, že vám stojí za to přijet i z dálky. K hlavním vlakům pošleme auto pro vaše zavazadla. Zaparkovat můžete zdarma na velkém parkovišti přímo u hotelu. FF Speciál býval velmi populární připomínkou letního FF. Přijeďte si připomenout ten letošní a popovídat si o příštím jubilejním 20. ročníku. A zvažte účast také na hororovém festivalu Bloody Xmas ve dnech od 14. do 17. listopadu nebo na silvestrovském Siliconu ve dnech od 30.prosince do 4. ledna, rovněž v hotelu Fantazie v Chotěboři. Přihlášky na obě akce už běží.

Další informace naleznete na stránkách Fancity Hotel Fantazie.

684 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.