Ocenění

Filmové trailery

Autor | Aktuality | Úterý 14 prosince 2010 11.29

Letošní filmová sezóna už odeznívá, ale o slovo se hlásí filmy připravované na rok 2011, pojďme se na některé z nich podívat trochu blíže s pomocí filmových trailerů:

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Filmová série Piráti z Karibiku dobyla snad všechny světové oceány a ve svém čtvrtém díle se hodlá inspirovat i u nás známým románem Plout na vlnách podivna od Tima Powerse (Laser-books, 2007).  Režie se tentokrát místo Gorea Verbinskiho ujal Rob Marshall (Chicago, Gejša) a vedle nepostradatelného Johnnyho Deppa se v hlavních rolích objeví Penélope Cruz a Ian McShane, v dalších rolích pak např. Geoffrey Rush či Judi Dench. Film by měl být na plátna světových kin uveden 20. května 2011.

Transformers: Dark of the Moon

Povedeným trailerem se může pyšnit třetí díl série blockbusterů Transformers. Režie se opět ujal osvědčený Michael Bay a v hlavní roli nemůže chybět hvězda Shia LeBeouf, ovšem onu nezbytnou „roštěnku“ po jeho boku tvůrci filmu vyměnili a místo svéhlavé Megan Fox se ve svém filmovém debutu blýskne Rosie Huntington-Whiteley. Za zmínku stojí rovněž role Joshe Duhamela, Johna Malkoviche či Hugo Weavinga. Další porce popcornové zábavy má světovou premiéru 1. července 2011.

Real Steel

Pokud vám Transformeři nebudou v nabídce spoře osvětlených kinosálů stačit a zatoužíte po další dávce chladného robotího kovu, pak se vám režisér Shawn Levy (Noc v muzeu) pokusí nabídnout pohled do budoucnosti, v níž lidské zápasníky vystřídají mezi provazy ringu bojoví roboti. Hlavní roli ve filmu ztvárnil Hugh „Wolverine“ Jackman a po boku mu budou stát seriálová Evangeline „Kate“ Lilly a poněkud slizký Kevin Durand. Světovou premiéru má mít tahle akční řežba 7. října 2011.

823 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by Roman Štědronský — 3.1.2011 @ 14.10

    Transformers bez Fox… na co se pak mám v tom filmu koukat? 🙁

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.