Ocenění

Železný druid pozvedne Gaiin štít (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 29 dubna 2015 15.00

Kevin Hearne už během svého evropského turné projel Polskem směrem na Berlín a co nevidět se stočí na Prahu a poté i Brno, aby tam ve dnech 5. a 6. května pokřtil svou novou, ve světě dosud nevydanou sbírku Gaiin štít – Příběhy železného druida. Kniha obsahuje pět povídek a dvě novely plné příběhů čtenáři tak oblíbeného druida Attika O’Sullivana a jeho věrného psího přítele Oberona a rozhodně byste ji neměli minout, pokud nechcete, aby vám neuniklo nic důležitého. Těšit se můžete rovněž na autorovou originální předmluvu a krátké úvody ke každé z povídek, které vám napoví, kde se příběhy dle vnitřní chronologie série odehrávají. Než se sbírka objeví v tištěné i elektronické podobě, můžete si užít obsáhlou ukázku….

Hearne-Gaiin-stit

Kevin Hearne: Gaiin štít – Příběhy železného druida

brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 264 stran, cena 269 Kč

Poslední druid, odvěký obránce země, to nikdy neměl lehké, spolu se svým věrným psem Oberonem se už mnohokrát střetl s celou řadou tvorů a bohů, které nijak zvlášť netrápilo, že by se měli objevovat pouze v mýtech.

Čarodějnice, které si chtějí podrobit elementála. Krokodýlí kněz a kočičí bohyně. Gnómové a koboldi rozpoutávající peklo před nákupním střediskem. Těm všem, a mnohým dalším, bude Atticus O’Sullivan čelit v jedinečné sbírce povídek a novel ze světa Kronik železného druida.

Dramatické příběhy plné humoru a magie tvoří nedílnou součást Atticových životních osudů. Nyní se v celosvětové premiéře vůbec poprvé objevují v souborném knižním vydání, které sám autor doplnil předmluvou a poznámkami k vnitřní chronologii série.

Hearne-s-Laserem

Ukázka z knihy:

laser-logo

765 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.