Ocenění

Goon to zkouší s hasákem v ruce… (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 25 února 2015 12.15

Gangsterská mlátička Erika Powella rozsekala svým humorem bránice tuzemských čtenářů poprvé koncem roku 2012 a v únoru následujícího roku slavila repete. Od té doby však ticho po pěšině, což je na chlapa tak úctyhodných rozměrů přinejmenším podezřelé. Nyní to zkouší potřetí v edici Na přání nakladatelství Comics Centrum a vy si ho za slušnou cenu můžete zakoupit do 15. března. Pokud se najde pět set podobně smýšlejících lidských bytostí (ačkoli i zombíci při penězích jsou jistě vítáni), vyjde třetí díl humorného gangsterského komiksu, kde není o hlášky a příšery vhodné ke zmlácení nouze, 13. dubna. Za zmínku stojí i alternativní obálka Mika Mignoly, jehož Hellboy v knize rovněž přiloží ruku k dílu…

Eric Powell: Goon 3 – Samej průšvih

vázaná, obálka Eric Powell, překlad Hana Studeničová, 128 stran, 399 Kč

Všem nemrtvejm přisluhovačům zla a jeho dalším původcům! Zkuste si něco na počestný obyvatele Lonely Street a budete mít co do činění s Goonem! Ať už jste roboti nebo emzáci, vlkodlaci nebo upíři, zombie nebo gorily (nebo zombie-gorily), to pro Goona nehraje roli – fofrem vám vymlátí všechny zuby z držky, jak tomu nasvědčujou skvělý příběhy v týhle knize.

Ta je už třetí v rozrůstající se řadě knih líčících vítězství i tragédie samotáře, dost odvážnýho na to, aby se postavil Páteru Monsterovi a jeho příšerný armádě… ehm… armádě příšer. A jestli vám to není dost, tak v týhle knize se k němu přidá i Hellboy.

Podmínky prodeje:

– možnost objednání v e-shopu Comics Centra do 15. března

– kniha vychází 13. dubna

– vyzvednutí a zaplacení od 13. dubna do 15. května

– podmínkou je aby bylo objednáno nejméně 500 knih a horní hranice objednávek není dána

630 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.