Ocenění

Mytago chystá nejrozsáhlejší gamebook všech dob…

Autor | Aktuality | Pátek 30 června 2017 19.50

Nakladatelství Mytago chystá na léto nejrozsáhlejší gamebook všech dob, který má rovných 1350 sekcí a díky svému inovativnímu řešení odkazů a možnostem vícenásobného hraní nastavuje svému žánru zcela nová měřítka! Kniha obsahuje ukryté bonusové sekce, velkolepé souboje v samostatných kapitolách s hlavními bossy a hádanky a hlavolamy. Rytíř temného slunce byl vyznamenán cenou poroty FPC Fantasy Awards a oceněním Deutscher Rollenspielpreis. Budou-li tomu temní bohové přát, kniha bude pokřtěna na gameconu-parconu v Pardubicích.

Harder_Rytir

Swen Harder: Rytíř temného slunce

překlad Jan Smrkovský, obálka Fufu Frauenwahl, 640 stran, 499 Kč

Probouzíš se bez jediné vzpomínky na svůj původ a svou minulost. Víš jen to, že jsi právě spáchal hrůzný čin. Musíš uniknout svým pronásledovatelům a vydobýt si právo na svobodu a na život. Když postupně zjišťuješ, kým vlastně jsi, znovu objevíš své nadpřirozené síly…

Zda tvůj osud dospěje ke šťastnému či temnému konci záleží jen na tvých rozhodnutích. Nedržíš totiž v rukou obyčejný román, nýbrž gamebook, v němž ty sám řídíš svůj příběh!

Rytíř temného slunce s více než 1350 samostatnými sekcemi představuje světově nejobsáhlejší gamebook všech dob a díky svému inovativnímu řešení odkazů a možnostem vícenásobného hraní nastavuje svému žánru zcela nová měřítka. Kniha obsahuje ukryté bonusové sekce, velkolepé souboje v samostatných kapitolách a složité hádanky a hlavolamy.

Ukázka z knihy:

mytago_logo

1 762 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by Kim — 1.7.2017 @ 12.28

    Tak to musím mít

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.