Ocenění

Hellboyova pekelná knižnice potřetí!

Autor | Aktuality | Úterý 4 Duben 2017 18.00

Kolosální kniha poprvé, podruhé… Potřetí? – ptá se český vydavatel komiksu, na jehož každé pokračování čekají netrpělivě fanoušci po celém světě už více než dvacet čtyři let. Stejně jako u předchozích velkoformátových knih dostávají čtenáři možnost rozhodnout o vzniku unikátní knihy. Formou předplatitelských objednávek vyšly v Comics Centru už předchozí dvě Pekelné knižnice obsahující vždy čtyři samostatné knihy. Vydání je tak nejen dobrodružstvím, zda se najde potřebný počet zájemců, ale také exkluzivní záležitostí. Předplatitelé si mohou knihu objednat a uhradit do 14. května na stránkách nakladatele. Kniha v pevné vazbě se zlatoražbou a vlepeným obrázkem by měla vyjít koncem června…

HellboyPK3_bila_obe

V knize Hellboy: Pekelná knižnice kniha třetí vyjdou díly:

Hellboy 8: Temnota vábí

Hellboy 9: Divoký hon

Hellboy 11: Ďáblova nevěsta a další příběhy

Hellboy 12: Bouře a běsy

Součástí čtyř a půl kilového vydání je navíc galerie skic, náčrtů a komentářů autorů.

„Knihy osm, devět a dvanáct tvoří společně s povídkou Mateřské znaménko, která zatím v Pekelných knižnicích nevyšla, jeden ucelený příběh. Kniha číslo jedenáct je povídková,“ vysvětluje zdánlivě nelogické číslování Václav Dort, šéfredaktor Comics Centra. Desátý díl „Paskřivec“ je součástí předešlého velkoformátového Hellboye: Pekelná knižnice kniha druhá. Nakladatel tak v přirozeném sledu provází čtenáře univerzem legendárního Hellboye. Ten, co do svého původu démon, je poněkud svérázný vyšetřovatel Úřadu paranormálního výzkumu a obrany. Řešení jeho případů přivádí rudokožce s upilovanými rohy na místa a k tvorům neméně podivným. Zároveň ho neustále pronásleduje jeho původ a smysl vlastní existence.

Hellboy_front_white

Hellboy: Pekelná knižnice, kniha třetí

Mike Mignola, Duncan Fegredo, Richard Corben a další

vázaná, překlad Jan Kantůrek, 848 stran, 2500 Kč

Čtyři díly Hellboye v jednom velkoformátovém svazku, doplněné o velké množství skic, náčrtů a komentářů scenáristy a výtvarníků Mika Mignoly, Duncana Fegreda a Richarda Corbena. V třetí knize Pekelné knižnice najdete sebrané díly Hellboy 8: Temnota vábí, Hellboy 9: Divoký hon, Hellboy 11: Ďáblova nevěsta a další příběhy, Hellboy 12: Bouře a běsy a povídku Mateřské znaménko (z knihy Hellboy 10: Paskřivec). Knihy osm, devět a dvanáct tvoří společně s povídkou Mateřské znaménko, která zatím v Pekelných knižnicích nevyšla, jeden ucelený příběh. Kniha číslo jedenáct je povídková.

Hellboy je poněkud svérázný vyšetřovatel Úřadu paranormálního výzkumu a obrany. Řešení různých případů ho přivádí na prapodivná místa a vede k setkáním s prazvláštními tvory. Zároveň ho neustále pronásleduje jeho původ a to, proč byl přiveden na tenhle svět.

Hellboyův duchovní otec Mike Mignola namíchal pro čtenáře naprosto neodolatelnou směs bájí a legend, přidal skvělou atmosféru, akci a humor a to všechno jim předkládá v neobyčejně atraktivní kresbě. Není tedy divu, že si naši čtenáři vychutnávají Hellboyovy příběhy již neuvěřitelných dvacet let a dychtivě čekají na každý nový díl jeho dobrodružství. Nyní mají možnost si přečíst další čtyři Hellboyovy knihy ve dvojnásobném formátu a dozvědět se spoustu dalších zajímavostí přímo od Mika Mignoly, Duncana Fegreda a Richarda Corbena.

- velký formát
– 848 plnobarevných stran
– unikátní číslo výtisku
– speciální strana se jmény všech kupujících

comicscentrum_logo

268 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.