Ocenění

Hellboy se chystá podruhé probudit ďábla (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 20 srpna 2013 8.15

Hellboy letos v srpnu oslaví dvacet let, co se poprvé objevil na stránkách komiksů a také je tomu deset let, co kniha Probuzení ďábla poprvé vyšla v nakladatelství Comics Centrum. Při této příležitosti vychází druhé, upravené vydání této knihy. Nechte se zlákat prohlídkou Karlštejna, jakou jste ještě neviděli. Potkáte na ní upíry, nacisty, živou hlavu v lahvi, Rasputina, babu Jagu a hlavně Hellboye. To jsou slova, kterými nakladatelství Comics Centrum láká na mnohými čtenáři vytoužené druhé vydání beznadějně vyprodané druhé knihy hellboyovské řady. Ti rychlejší se mohou v rámci předprodeje dočkat nejen hezčí ceny, ale i atraktivního dárku v podobě stylového zapalovače…

Mike Mignola: Hellboy 2 – Probuzení ďábla

vázaná, překlad Jan Kantůrek, 144 stran, 599 Kč

vydá nakladatelství Comics Centrum 28. srpna 2013

Nechte se zlákat prohlídkou Karlštejna, jakou jste ještě neviděli. Potkáte na ní upíry, nacisty, živou hlavu v lahvi, Rasputina, babu Jagu a hlavně Hellboye.

Hellboy letos v srpnu oslaví dvacet let, co se poprvé objevil na stránkách komiksů a také je tomu deset let, co kniha Probuzení ďábla poprvé vyšla v nakladatelství Comics Centrum. Při této příležitosti vychází druhé, upravené vydání této knihy. Ve druhém vydání najdete nově okolorované komiksové stránky a hlavně výrazně upravený překlad, který odpovídá událostem z následujících dílů série Hellboy a série Ú.P.V.O. Děj hellboyových příběhů se prolíná se sérií Ú.P.V.O., která je tak nutná pro pochopení celého hellboyova světa.

Pro první z Vás, kteří si knihu u nás objednáte, máme navíc speciální dárek, který jinde nedostanete. Kovový benzínový zapalovač s gravírovaným logem Hellboye a Comics Centra v omezené sérii, vydaný u příležitosti desetiletého výročí existence našeho nakladatelství a deseti let od vydání Hellboye Probuzení Ďábla.

Ukázka z knihy:

547 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.