Ocenění

Opravdu choulostivá záležitost aneb… (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 28 září 2016 14.45

Petr Heteša je pravděpodobně nejplodnějším českým autorem fantastiky a jeho čtenáři se každý rok vždy dočkají alespoň jedné, ne-li více knih. Rok 2016 nebude výjimkou a díky nakladatelství Brokilon se už brzy můžeme těšit na jeho nový, zcela samostatný román Infico, v němž se tajný agent s úkolem odhalit čínskou rozvědku prorůstající celou státní administrativou dočká místo staromódní nové identity rovnou celého nového těla, do něhož je jeho vědomí přeneseno. K jeho nemilému překvapení je však nové tělo ženského pohlaví, což pro něj nevěstí nic dobrého. Román je plánován na první polovinu října, a tak si na něj budeme muset ještě chvilku počkat. Mezitím zkuste naši obsáhlou, exkluzivní ukázku…

infico_obalka

Petr Heteša: Infico

brožovaná, obálka Lukáš Tuma, 460 stran, 298 Kč

Předcházely tomu hodiny a hodiny testování, ověřovacích simulací a modelových scénářů. Jenže když pak došlo k tomu, že akce musela být najednou neplánovaně spuštěna, muselo se improvizovat. A každá improvizace generuje chyby. Ta, která se stala mně, ovšem byla megachybou. Navíc když technické zabezpečení tak složité operace dostala na starost ženská.

Nemusel jsem být žádný jasnovidec, aby mi došlo, že to nedopadne dobře. To, že jsem byl přetransportován do jiného těla, ještě bylo jakž takž v pořádku. Ale že to tělo bylo ženské, už v pořádku nebylo. Normálně bych řekl: situace k posrání – jenže jsem holka, takže bych měl říct, že to byla opravdu choulostivá záležitost. Zvlášť když máte rozkrýt čínskou rozvědku, která se prožrala do celé státní administrativy. Žádná choulostivá záležitost. Prostě situace k posrání.

Ukázka z knihy:

brokilon_logo

728 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.