Ocenění

Jiří Pavlovský si pro vás připravil Kladivo na čaroděje

Autor | Aktuality | Úterý 11 září 2012 7.50

Domácí knižní řady se u nás v rámci fantastického žánru těší značné popularitě. Začal s tím už Jaroslav Velinský v první polovině devadesátých let s Danem Youngem, značnou popularitu si získal rovněž zprvu importovaný Mark Stone a fenoménem posledních let se stal agent JFK autorské dvojice Jiří W. Procházka a Miroslav Žamboch. Na letošní jaro byl pak přislíben zcela nový seriál Kladivo na čaroděje, jenž by se měl pod patronátem Jiřího Pavlovského profilovat jako knižní řada okultních detektivek ze současných Čech a Slovenska. Skupinu paranormálních detektivů si vedle Pavlovského vezmou do parády také František Novotný, Ondřej S. Nečas či Dušan D. Fabian a časem jistě přibudou mnozí další. S mírným zpožděním se už v tomto září dočkáme od nakladatelství Epocha prvního svazku série.

Jiří Pavlovský: Kladivo na čaroděje – Magie pro každého

brožovaná, obálka Lubomír Kupčík, vydá nakladatelství Epocha v září 2012

Zcela nový seriál ve stylu Marka Stonea či Agenta JFK, tentokrát však v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

Někdo začíná zabíjet lidi zabývající se zkoumáním magie. Po Praze se toulají nezničitelné přízraky. Z blázince je unesen pacient, o kterého je až příliš velký zájem – a kterého hledají démoni i inkvizice. Muž, který se upsal temným silám, se snaží zoufale přijít na způsob, jak se zachránit. A uprostřed toho všeho vzniká tým neobvyklých bojovníků se zlem. Lidí, kteří mají za úkol zachránit jen jednoho člověka – ale brzy se dostanou do situace, kdy budou muset zachránit celý svět.

887 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.