Ocenění

Bude prolita královská krev? (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 2 března 2016 14.55

Daniel Abraham se stává jedním z nejčastěji vydávaných žánrových autorů na českém trhu. Pomineme-li krátkou fantasy hříčku z březnového čísla XB-1, čeká nás letos pátý díl série space oper Expanze (škoda, že na druhou řadu seriálového zpracování si budeme muset počkat až do roku 2017), povídka v zvučnými jmény našlapané antologii Darebáci, dlouho očekávaný třetí díl fantasy série Kvarteto vysoké ceny a v neposlední řadě hned dva svazky ambiciózní fantasy série Mince a dýka. A to už je pořádná porce pro všechny příznivce dobré a čtivé fantasy a science fiction! Román Královská krev, druhý díl pentalogie Mince a dýka, vyjde ve druhé polovině března a už teď se můžeme těšit na třetí svazek Tyranův zákon, jenž se objeví na předvánočním trhu…

Kralovska-krev-obalka

Daniel Abraham: Královská krev

vázaná, překlad Daniela Orlando, obálka Hachette Group, 416 stran, cena 389 Kč

STÍN VÁLKY HALÍ ZEMĚ, JIMŽ KDYSI VLÁDLI DRACI

GEDER PALLIAKO je hvězdou na vzestupu. Je hrdinou Anteje, protektorem korunního prince a miláčkem dvora. Stahují se nad ním však mraky minulosti a s nimi přichází válka, která vše změní.

CITHRIN BEL SARCOUR založila vlivnou banku s pomocí ukradeného jmění, padělaných dokladů a tasených mečů. Teď je každý její pohyb sledován, zaznamenáván a kontrolován. Pokud se jí nepodaří uprchnout z pozlacené klece, bude jí život, který si vydobyla, k ničemu; válka jí k tomu možná poskytne vhodnou příležitost.

KITAP ROL KEŠMET, odpadlý kněz, ví, čí ruka to vše zpovzdálí řídí – dávno pohřbené tajemství dračí říše ohrožuje vše, co dosud lidstvo vybudovalo. Věk smrti a šílenství se blíží a v cestě mu stojí jen hrstka hrdinů odsouzených k nezdaru.

Ukázka z knihy:

laser-logo

1 131 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 15 »

 1. Komentáře by PMarek — 4.3.2016 @ 10.39

  Oni ho vlastně mají, objednávat přímo od nich lze, navíc může člověk mít Čtenářské konto, ceny tam jsou pak takřka neuvěřitelné. Jen uživatelsky to klasické e-shopy umí lépe. To ano. Jde o to, co je člověk schopen udělat pro to, když něco CHCE.

 2. Komentáře by filtr — 4.3.2016 @ 11.29

  čím se to člověku zdá složitější, tím míň se mu do toho chce. lidi mají rádi pohodlí, naházet si věci do nákupního košíku, pak si ho projít… na stránkách laseru není ani vyhledávání.

 3. Komentáře by memnon666 — 6.3.2016 @ 19.16

  jop, posledne kdyz jsem u laseru chtel delat velkou objednavku tak po procteni jak to funguje jsem radsi sel na megaknihy a nakonec se dostal na nizsi cenu nez je pro majitele čtenářských kont, to me opravdu prekvapilo

 4. Komentáře by Martin Sust — 6.3.2016 @ 19.48

  Megaknihám neumí konkurovat nikdo. Působí jako překladiště s minimální marží a velkým objemem prodejů. Pokud vím, tak např. Brokilon zrušil vlastní zásilkovou službu právě kvůli podobným službám, které jsou profesionální, rychlé a nelze jim mnohdy cenově konkurovat ani ze strany nakladatele… Na druhou stranu pro majitele čtenářských kont je stále výhodnější objednávka u Laser-books s 30% slevou bez platby poštovného.

 5. Komentáře by Erunamo — 8.3.2016 @ 21.49

  Tak jsem si Dračí Cestu nakonec nechal koupit k narozeninám. Aby Laser nemohl říct, že se neprodává. Doufám, že se po vydání druhého dílu na to na pět let nevykašle.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.