Ocenění

Hořké plody bezvládí (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 2 srpna 2016 9.25

Dlouho očekávaná Kukaččí mláďata Vladimíra Šlechty vyjdou v obvyklé péči nakladatelství Brokilon co nevidět a na webu XB-1 tak samozřejmě nesmí chybět obsáhlá ochutnávka včetně obálky od nám dosud neznámého, ovšem bezesporu talentovaného Tomáše Flaka. Šlechta se opět vrací do oblíbeného Krvavého pohraničí, kniha však nenáleží do uzavřené Likarijské trilogie či série Gordonova země. V dohledné době bychom se měli dočkat už třetího vydání románu Krvavé pohraničí a z novinek se snad můžeme těšit na oggerdovskou knihu Já, Gowery, což by měl být opět povídkový román skládající se ze tří novel, z nichž dosud známe pouze úvodní „Chcípnout jako pes“ z antologie Hvězdy české sci-fi

Kukakcci-mladata-obalka

Vladimír Šlechta: Kukaččí mláďata

brožovaná, obálka Tomáš Flak, 477 stran, 328 Kč

Arkastie prochází vleklou krizí. Král uprchl už před deseti roky a ještě stále se skrývá. Bezvládí přineslo hořké plody. Staré dohody jsou porušovány, zájmové skupiny soupeří o moc. Schyluje se k občanské válce.

Ve městě jménem Thonnierika žijí své životy čtyři mladí lidé z různých společenských vrstev. Zatím ještě netuší, že budou zataženi do samého středu nadcházejících událostí. Pak budou přinuceni bojovat jeden za druhého i jeden proti druhému.

Čas se nachyluje, blíží se bouře. Možná se vrátí král. Možná.

Ukázka z knihy:

brokilon_logo

602 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.