Ocenění

Ožívá prastará magie, mrtví vstávají z hrobů… (ukázka)

Autor | Aktuality | Pátek 11 dubna 2014 8.30

Klub Julese Vernea je už dlouho jedním z nakladatelství, která věnují pozornost domácí tvorbě i méně známých spisovatelů. A karlovarský rodák Miroslav W. Štěpánek k nim zcela jistě patří, ačkoli ho můžete znát z množství různých povídek vydaných kupříkladu v odvážné sérii antologií Ježíšku, já chci plamenomet, fanzinu Zbraně Avalonu či v časopise Ikarie. Nyní se však můžeme těšit na jeho debutový román, v němž pekelné mocnosti svedou krvavou bitvu o duše pozemšťanů s nebezpečným odpadlíkem Seteshem, jenž prahne po síle a moci. A protože si u pekelných událostí nemůžete být ničím jistí, přinášíme vám pořádnou ukázku, kterou najdete exkluzivně pouze na našich stránkách…

Miroslav W. Štěpánek: Lcf. Company – Odpadlík

brožovaná, obálka Martin Zhouf, 400 stran, 325 Kč, vydá Klub Julese Vernea

Když se jeden z nejvyšších členů Pekla rozhodne hrát si na vlastním písečku, nevěstí to nic dobrého. Ulice se plní těly, nastává válka o duše. Protože ony jsou zdrojem síly a moci. A o tu jde v tomhle boji především. Peklo a proti němu Odpadlík Setesh. Ožívá prastará magie, mrtví vstávají z hrobů. Misky vah Rovnováhy se povážlivě naklánějí a hrozí uvrhnutím realit do pradávného Chaosu. Nastal čas, aby Ďábel vyslal své náhončí, aby Odpadlíka přivedli zpět. Nastal čas, aby se Lovci vydali po stopě.

Ukázka z knihy:

910 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Komentáře by tomeek — 11.4.2014 @ 12.18

    Hlavní hrdina v úvodu hodnotí svou vizáž do zrcadla, nahlas?! nebo „Glocky zmizely v podpažních pouzdrech dobře známým pohybem..“ ? 🙂 Je to parodie, nebo VÁŽNĚ naostro?

  2. Komentáře by teufel — 12.4.2014 @ 0.02

    Vypadá to dobře, ale dělal tomu někdo korekturu? (5. strana knihy – A kdyby jste si to rozmyslel …)

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.