Ocenění

Literární dílny jsou tu i pro vás… (pozvánka)

Autor | Aktuality | Sobota 26 Březen 2016 7.30

Každý z nás zajisté aspoň jednou v životě zatoužil napsat knihu. Většina z nás tu myšlenku zase zapudila, jiní napsali první kapitolu nebo dvě a pomačkaný rukopis založili kamsi do šuplíku. Potom jsou tu tací, kteří to zkouší znovu a znovu, i když tak docela neví, jak na to. Do programu Městské knihovny v Praze nyní přibudou literární dílny pod vedením mladé spisovatelky Terezy Matouškové. Budou se konat jednou měsíčně na pobočce Smíchov na Náměstí 14. října, Praha 5. Zde můžete začít společně tvořit své první dílo. Literární dílny jsou určeny především zájemcům ve věku od 15 do 20 let, na své si však přijdou všichni zapálení tvůrci, ať už začínající nebo mírně pokročilí.

Terera-Matouskova-plakat

Na literárních dílnách si zkusíte řadu kreativních úkolů, které vás vytrhnou z každodenní šedi a navodí tvůrčí atmosféru. A samozřejmě se naučíte své dílo prezentovat, dostanete zpětnou vazbu ke svým povídkám a budete moci odkoukat, jak takovou zpětnou vazbu dávat. V brněnské Knihovně Jiřího Mahena se mladí literáti pod vedením Terezy Matouškové takto schází už čtyři roky. V roce 2014 se konalo veřejné autorské čtení účastníků dílen a autoři za podpory knihovny vydali sborník Zapadlý kout. Teď je na řadě Praha! Tak to nepropásněte. Vstupné je zdarma…

Terera-Matouskova

Kdy a kde?

Termíny pražských literárních dílen v průběhu jara 2016 jsou vždy ve čtvrtek a to 31. března., 28. dubna a 26. května. Podrobné informace naleznete na webu, pro facebookově aktivní tu máme i událost.

Přihlášení a veškeré další informace na emailu terezamatousko­va@post.cz

A pro ty, kteří mají blíže do Brna, tu pak máme termíny brněnských literárních dílen: 24. března, 21. dubna, 19. května a 23. června. Informace o nich získáte na výše uvedeném emailu.

MKP

765 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.