Ocenění

Volání osudu podruhé… (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 10 Duben 2018 10.50

Přestože se web nakladatelství Brokilon stále ještě neprobudil ze zimního spánku a o letošním edičním plánu prozatím zatvrzele mlčí, z Facebooku je patrné, že se tento týden konečně dočkáme letošních prvních brokilonských knih. Už tento týden by to měl být druhý díl série Star Trek: Volání osudu, kterou David Mack u nás v loňském roce zahájil románem Bohové noci. Objevit by se měla rovněž povídková sbírka Světy za obzorem naší redakční kolegyně Julie Novákové, jejíž tvorba slibuje zajímavé sci-fi povídky s občasným přesahem do space opery. Předběžně Brokilon slibuje až 26 knih včetně dotisků několika vyprodaných titulů. Těšit se můžeme na sedm nových Star Treků, Petra Hetešu, Karolínu Francovou, Vladimíra Šlechtu, Vendulu Brunhoferovou, Richarda Šustu, Algor Honzy Hlávky a Jany Vybíralové, další Dobrodružství kapitána Báthoryho Juraje Červenáka atd.

Mack_Smrtelnici

David Mack: Pouzí smrtelníci

brožovaná, překlad Jiří Jaňák, obálka Stephan Martinière, 349 stran, 298 Kč

Na Zemi: Prezidentka Spojené federace planet Nanietta Bacco svolává spojence i nevraživé nepřátele, aby se všichni sjednotili proti bezprostřední borgské hrozbě.

V hlubokém vesmíru: Kapitáni Jean-Luc Picard a Ezri Dax společně zkoumají nevypočitatelné subprostorové tunely a snaží se odříznout volnou cestu Společenstva do kvadrantů Alfa a Beta. William Riker a posádka Titanu navázali kontakt se samotářskými Caeliary – přeživšími mezihvězdné katastrofy, která před dvěma stoletími napáchala ve strukturách subprostoru nezměrné škody. Vrcholně pokročilí Caeliaré už nejsou ochotni dopustit další narušení jejich dobrovolného ústraní, a malé, bezvýznamné životy pouhých smrtelníků již nebudou stát v cestě Velkému dílu.

Ukázka z knihy:

brokilon_logo

570 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.