Ocenění

Hra o trůny ve zcela novém hávu! (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 24 října 2017 9.35

Nové vydání Martinovy legendární Písně ledu a ohně provázejí od začátku příprav vzedmuté vášně všech fanoušků. Ať už se jedná o pro mnohé šokující změnu nakladatele či o ještě bouřlivější diskuse týkající se změny formátu a především změn v překladu. Úvodní svazek slavné fantasy ságy vstupuje na předvánoční knižní trh poprvé pod hlavičkou nakladatelství Argo, nově také v překladu respektované Michaly Markové a hned ve dvou provedeních – vázaném s ilustrací Marca Simonettiho a brožovaném s obálkou od Kateřiny Bažantové. Přebal vázaného vydání skrývá překvapení i na své rubové straně. Chystané je i limitované vydání o počtu 200 kusů, z nichž 66 výtisků bude vázáno v kůži, zbytek pak v plátně. Nakladatelství Argo si dalo viditelně záležet, kdo by odolal?

Hra-o-truny-vazana

Vázané vydání s ilustrací Marca Simonettiho na přebalu.

Hra-o-truny-brozovana

Brožované vydání s ilustrací Kateřiny Bažantové na obálce.

♦ ♦ ♦

George R. R. Martin: Hra o trůny

vázaná/brožovaná, překlad Michala Marková,

obálka Marc Simonetti / Kateřina Bažantová

800 stran, 598 / 498 Kč

Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima. Ale ještě před ní a předtím, než se vrátí Jiní, se rozehrává hra o trůny, kterých je daleko méně než uchazečů. Snad jediný, kdo o Železný trůn nestojí, je lord Eddard Stark, strážce severu. Proto se právě on musí stát hybatelem událostí, které všechno změní.

Epické vyprávění s desítkami postav se díky seriálu HBO stalo nejúspěšnější fantasy ságou od dob Pána prstenů. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Hra o trůny vychází česky v novém překladu a úpravě.

♦ ♦ ♦

Hra-o-truny-prebal-rub

Rub přebalu vázaného vydání skrývá další ilustraci Marca Simonettiho!

Pro zvětšení kliknětě na obrázek…

Ukázka z knihy:

argo-logo

4 732 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.