Ocenění

Máte zájem o nezávislý časopis Howard?

Autor | Aktuality | Úterý 10 září 2013 7.15

Český horor, to je bezútěšná pustina, na které se jen tu a tam uchytí vysoce odolná rostlinka a záleží jen na čtenářích, zda se jí podaří přežít delší dobu, anebo zmizí takřka beze stopy. Takovou odolnou rostlinkou s ambicemi na další růst je i elektronický časopis Howard, který vychází od začátku roku 2012 a v současnosti má za sebou osm čísel, což je rozhodně počin hodný pozornosti. Čtenářům v nich vedle povídek nabídl také rozhovory, autorské profily, články a recenze, to vše samozřejmě s patřičně temnou tématikou. Nyní se pokouší zjistit zájem o tištěnou verzi, i když by šlo jen o pár kousků pro největší fanoušky, a snaží se zjistit, jaký by o ni byl zájem…

Podmínky realizace:

– zájemců musí být minimálně 20, jinak to nemá cenu realizovat

– nutnost předplatného na 4 čísla (tedy jeden rok) dopředu. Z čistě realizačních důvodů

– cena (včetně doporučeného poštovného) za číslo by se pohybovala kolem 155 Kč

– časopis bude černobílý (barevná by mohly být pouze obálka)

– formát A4 bude zachován, lepená vazba

– tištěná verze bude vycházet o něco později než elektronická

– pro slovenské zájemce a zájemkyně bude cena díky poštovnému o něco vyšší

Více informací a PDF verze všech dosavadních čísel časopisu naleznete zde. Pokud byste tedy měli za těchto podmínek zájem o tištěného Howarda, ozvěte se, zatím nezávazně, na e-mail.

Noc českého amatérského horroru

20. září. 2013 – Litvínov – Klub Ponorka

Kombinovaný večer spojený s prezentací jediného českého horrorového (elektronického) časopisu Howard a výběrovou projekcí českých amatérských filmových horrorů z produkce např. Scumfilms, Horrorwatch, Eyecannotdie a Ludovico film aneb gore, slasher, giallo, mysteriózní duchařiny a horror po česku. Nečekejte hollywoodskou kvalitu, dostanete snahu, zápal a cit pro žánr. Promítat se budou filmy: Šest prstů v zeleném, Casa Carnivora, Šestatřicáté narozeniny, Duchové lesa, Victim, Neusínej 2. Vstup je dobrovolný. Více informací na facebooku.

1 370 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 3 »

 1. Komentáře by yerry — 10.9.2013 @ 17.10

  Tie ebooky vyzerajú veľmi dobre. Nemal som čas ešte čítať žiaden text, ale zaslúži si to pochvalu. Záujem o predplatné by som aj mal, záležalo by o koľko sa zdvihne cena pri distribúcii na Slovensko.

 2. Komentáře by KeB — 10.9.2013 @ 21.22

  Pročetl jsem HPL číslo a přišlo mi to jako velmi solidní záležitost. O tištěný formát zájem nemám (cena je pro mě vysoká), ale jsem ochoten platit nějakou rozumnou sumu za ebook.

 3. Komentáře by hromotlk — 10.9.2013 @ 21.24

  pravidelne sťahujem, kopírujem do tabletu, s radosťou čítam.
  tlačená verzia pre mňa nemá zmysel.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.