Ocenění

Moderní doba, krátký film, který vám vyrazí dech

Autor | Aktuality | Středa 22 prosince 2010 10.27

S rozvojem moderních technologií je možné vytvořit krátký film s triky, které jsou kvalitou takřka k nerozeznání od práce renomovaných tvůrců. Je přirozené, že jde zejména o práce spadající do fantastického žánru, v tomto případě do science fiction.

S heslem „Made with no money, just a little time and a lot of passion. (Bez peněz, jen trocha času a spousta nadšení.)“ vznikl i krátký film MODERN TIMES, jenž nejen názvem navazuje na klasické dílo světové kinematografie.

Snad se vám bude Moderní doba líbit.

1 200 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 5 »

 1. Komentáře by Parsek — 22.12.2010 @ 11.49

  Super… klobouk dolu. A díky za tip…

 2. Komentáře by Filip — 23.12.2010 @ 0.00

  Parada, diky za tip.

 3. Komentáře by standa.e — 26.12.2010 @ 11.26

  Já si dovolím ohromně se těšit na: http://www.ironsky.net/site/index.php#teaser

 4. Komentáře by Roman Štědronský — 3.1.2011 @ 14.31

  Pokud se Iron Sky dotáhne do konce, tak to může být bomba…

 5. Komentáře by standa.e — 5.1.2011 @ 9.25

  @Roman Štědronský: Já jsem hlavně zvědavý, jestli se dokáží vyhnout takovým těm amatérským scénám a fanovským vtípkům, jakých byl plný předchozí Star Wreck. Na něm ta amatérská produkce byla přeci jenom znát. Zároveň je ale pravda, že dokázali, že jediným skutečným limitem pro natočení filmu je dnes opravdu jen vůle a nadšení. Čí manželka by snesla obývák proměněný v trikové studio s modrou plochou po dobu pěti let? Prostě jim neskutečně fandím.

  Za pozornost stojí určitě také tento projekt: http://www.sintel.org/ (osobně jsem si do titulků přeložil dráčkovo jméno jako Šupinka ;-)). Až mě zamrzelo, že ten příběh zůstal tak trochu na úrovni softwarového demonstrátoru.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.