Ocenění

Hrdinové Jana Kotouče se ocitnou Na prahu očistce (ukázka)

Autor | Aktuality | Pondělí 9 Červen 2014 9.05

Zdá se, že nakladatelství Klub Julese Vernea opět trochu přišláplo ediční plyn a po titulech Lcf. Company – Odpadlík od Miroslava W. Štěpánka a Žoldačka Darja od Vladimíra Němce vydá ještě do konce června už svou třetí letošní knihu, čímž alespoň co do počtu dohoní svou loňskou produkci. Více než pětisetstránkový román (včetně různých příloh) spisovatele Jana Kotouče bude opět vesmírnou militárkou, jak už to ostatně fanoušci autora v pevné víře očekávají. Honzu vám jistě nemusíme představovat, vždyť román je po titulech Pokračování diplomacie, Příliš blízké setkání, Tristanská občanská válka a Volání do zbraně dalším návratem do jím vytvořeného Sektoru Hirano…

Jan Kotouč: Na prahu očistce

brožovaná, obálka Jan Doležálek, 512 stran, 330 Kč

Obranná aliance je ve válce s rozpínavým Kasimirským císařstvím. A válka se nevyvíjí dobře. Dalším cílem Kasimiřanů je Simeral, hlavní planeta největšího člena aliance – Astonské unie. Admirál Tyler dělá, co může, aby se připravil na nevyhnutelný útok, ale ví, že šance, že astonská flotila odolá kasimirskému náporu, je malá.

Kasimiřané ale postupovali příliš rychle a v týlu nechali malou skupinu odříznutých lodí Obranné aliance. Důstojníci, astronauté a mariňáci na těchto lodích nemají prostředky, aby zastavili kasimirský nápor, ale jsou rozhodnuti nepřátelům znepříjemnit život i za cenu ztráty života vlastního.

Ukázka z knihy:

626 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.