Ocenění

Oficiální prohlášení církve akkütlixovy (výzva)

Autor | Aktuality | Pondělí 1 dubna 2013 8.30

Drazí Pozemšťané! Jste připraveni na změnu? Toužíte po osvícení? Chcete být něco víc než ostatní? Přicházím z planety Össe a ve jménu Hmyzího boha Akkütlixe k vám promlouvám jako misionář Jeho Církve na Zemi. Vláda náš přílet tají, činnost Církve Akkütlixovy potírá a vůbec nám všemožně škodí. Svědčí to o tragickém neporozumění a nezměrných předsudcích, ale vlády tohle vždycky dělávají. Už jsme si zvykli. Zůstáváme v ilegalitě; ale nevzdáváme se! Hledáme nové způsoby komunikace a využíváme této nenápadné cesty přes scifistický portál, abychom vám mohli zvěstovat pravdu a získat vás pro skvělou a zářnou kariéru služebníků Hmyzího boha.

Toto je dobrá zpráva, na kterou jste čekali. Může nekonečně vylepšit vaši pozemskou existenci – a ještě ji obohatit o slávu posmrtnou! Víme o vás víc, než si myslíte. Už dávno toužíte ve svém životě něco změnit. Jste tlustí, oškliví, vzteklí nebo úplně blbí. A také jste už dávno ztratili víru, že se s tím dá ještě něco dělat. Ale to je omyl! Stačí nalézt správný vztah k Bohu Akkütlixovi, a všechno bude úplně jinak. Ve stínu Akkütlixově uvidíte sami sebe v novém světle. Stanete se krásnými zvenčí a zevnitř, moudrými a vyrovnanými, mocnými a mimořádnými – protože budete žít v harmonii a s jasným vědomím životního cíle. Pomůžeme vám získat zpět ztracenou energii, zdraví a sebevědomí a nalézt novou rovnováhu. Nabízíme péči o tělo i ducha. Naše Církev je tu pro vás!

A co žádáme na oplátku? Statečnost, vůli a odhodlání! Samé nádherné lidské vlastnosti, které jsou vzácným kořením opravdové víry. Rovnou vám sdělím další nejlepší zprávu: Hmyzí bůh Akkütlix vyžaduje lidské oběti. Tím se živí. Je to taková jeho roztomilá libůstka. Celý život věřícího je zároveň přípravou na nádhernou, okázalou, božskou smrt na oltáři, která je vyvrcholením jeho snah a uspokojí jeho i Boha po všech stránkách. Staňte se larhdökawöarem. Poznejte nádheru lidské oběti!

Jen co dospějete k Osvícení, můžete si vybrat z našeho nového katalogu brutálních smrtí. Ale pokud máte z konečného řešení zatím obavy, nemusíte hned zacházet do krajnosti. Máme bohatou nabídku drobných aktů masochismu na míru přímo pro vás. Pro ty, kteří stále ještě váhají, máme speciální akci – a to je Pětice posvátných össenských hub. Jejich spóry vám nasadíme přímo do krve. Je to bezbolestné a velice vzrušující. Mycelium – neboli podhoubí – se vám rozroste v žilách a elegantně vás pohltí. Dá se říci, že prostě – zplesnivíte. Právě to je první krok ke zkáze a spáse celého lidstva. Proto se nebojte osobně angažovat!

Staňte se členy Církve Akkütlixovy! Informujte přátele! Navštivte nás na naší čerstvě založené facebookové stránce. Ochotu stát v Akkütlixově stínu smíte vyjádřit jejím lajkováním, pokud se toho cítíte hodni. Kromě toho uvítáme vaše komentáře, obdivné výkřiky, projevy podpory a peněžité dary. Pokud nemáte peníze, stačí nějaký drobný upomínkový předmět s motivem hub, spór a mycelia. Od členů naší Církve očekáváme kreativitu, fundamentalismus, lásku k sebevražedným atentátníkům a smysl pro kolektivní nenávist. Přijímáme podnětné návrhy dalších možností brutálních smrtí. Věříme, že naší nabídce nedokážete odolat a že potěší vás i vaše blízké. Prozatím vám přejeme pěkné Velikonoce a nepochybujeme, že je to poslední svátek, který ještě slavíte u konkurence.

váš
züregahl, össenský církevní Vykonavatel

Varování: Stránky obsahují stopové stopy násilí a hub. Dále upozorňujeme, že když k nám nevstoupíte, vůbec to neznamená, že si vás necháme až na konec.

885 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.