Ocenění

Pilipiukův Jed vás rozhodně neotráví! (ukázka)

Autor | Aktuality | Neděle 2 února 2014 8.30

Je snad až neuvěřitelné, že od premiéry posledních dobrodružství amatérského vymítače Jakuba Vandrovce uplynulo více než dva roky. Mezitím vydalo nakladatelství Laser-books několik nových vydání předchozích dílů nejen této série a představilo nám nefalšovaného socialistického upíra z činžáku. Ovšem nyní se Jakub vrací a tentokrát to náš terminátor poháněný samohonkou opět rozjede v plné síle! Už sedmá kniha série se podle zahraničních ohlasů opravdu povedla, nebude tedy nouze o humorné situace a krev příšer stékající po ostrých čepelích zaražených do jejich překvapených kebulí. Pro příznivce elektronických knih bude Vandrovec debutovat i na jejich věčně hladových čtečkách!

Andrzej Pilipiuk: Jed

brožovaná, překlad Pavel Weigel, obálka Andrzej Łaski, 304 stran, 289 Kč

Nejznámější hrdina posledních let, bezohledný dědek, terminátor poháněný samohonkou, člověk, který neodpustí mrtvému ani živému, se opět vrací. A tentokrát skutečně v plné síle! Tohle je Polsko viděné z perspektivy „vesničana od kosti“. Jde do toho opravdu ostře – mizí umělý chrup, kořalku chlastají zombie, ďábel nabízí partii pokeru…

Tento Jed destiloval osobně mistr polské fantastiky Andrzej Pilipiuk a obsah alkoholu můžete počítat na stovky procent. Lék samozřejmě nemá atestaci SÚKL, o to účinnější však je včetně množství vedlejších účinků. Požíván v libovolném množství způsobuje silnou závislost. Vyvolává vidění, přeludy a záchvaty neovladatelného smíchu. Podávejte v libovolném množství i bez porady s lékařem, ovšem za jakékoli zdravotní postižení neručíme a pracovní omluvenky nevyplňujeme.

Ukázka z knihy:

596 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.