Ocenění

Hetešova cesta do záhrobí… (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 22 srpna 2018 19.15

Během posledních let se Petr Heteša stal jedním z opěrných pilířů produkce nakladatelství Brokilon. A to už je co říct u nakladatelství, které má ve své autorské „stáji“ taková jména jako Juraj Červenák, Vladimír Šlechta, Julie Nováková či autorské duo Jan Hlávka a Jana Vybíralová. Heteša se netají tím, že oficiálního vydání se dočká jen zlomek jeho autorského díla. Zbytek je buď pevně uzavřen v jeho šupletech (jedno by mu zřejmě nestačilo), anebo se v několika málo kusech dostane do rukou jen těm nejbližším, to když autor některé ze svých knih vydá ve vlastním nákladu. Samostatný román Žádná chvíle není poslední slibuje další zběsilou akci v příběhu vojenského veterána, který se zaplete do šílené hry s jediným cílem pro všechny, záhrobím…

Zadna-chvile-obalka

Petr Heteša: Žádná chvíle není poslední

brožovaná, obálka Lukáš Tuma, 443 stran, 328 Kč

Cesta do záhrobí existuje jen jedna, a to smrt. Pokud vám někdo nabídne jinou, je to buď blázen, šílený vědec, nebo není z téhle planety. V mojí neuvěřitelné story se pravděpodobně zkombinovaly všechny tři alternativy.

Vyřizoval jsem elektronickou pozůstalost po profesorovi, který se zabýval biotechnologickými neuronovými nanosystémy, když mi z jeho notebooku přeskočil do mobilu invazivní software, aniž by mě požádal o souhlas. Dostal jsem magickou kartu a stal se tak účastníkem něčeho, co připomínalo šílený larp šílené sekty. Jsem sice docela hravý typ, ale tohle byla naprostá ptákovina, které jsem se rozhodně účastnit nemínil. Až později jsem pochopil, že když už tu jejich kartu jednou mám, tak nemám na vybranou. Cíl hry – záhrobí. Jenže ti pitomci netušili, komu ji dali. Měl jsem za sebou dva roky v Afghánistánu a externě přednášel FBI v Quanticu. Jestli chtěli mazec, měli ho mít.

Ukázka z knihy:

brokilon_logo

1 060 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.