Ocenění

Web XB-1 hledá nové spolupracovníky (výzva)

Autor | Aktuality | Úterý 28 dubna 2015 9.25

Web XB-1 už pro vás téměř každý den publikuje články pátým rokem. Za tu dobu se zde objevilo více než dva tisíce příspěvků, které si vysloužily více než šest tisíc komentářů. Webovou redakcí prošlo množství redaktorů, z nichž mnohé dnes už dobře znáte a někteří se začali pravidelně objevovat i na stránkách našeho kmenového časopisu. Web si rovněž vysloužil řadu ocenění – hned třikrát cenu Aeronautilus a jednou cenu Akademie SFFH. Nyní bychom rádi řadu našich přispěvatelů a spolupracovníků rozšířili a nabízíme tak spolupráci všem, kteří mají oblibu v žánru a rádi by se v něm prosadili jako recenzenti či publicisté. Ať už preferujete romány a povídky, komiks, filmy a seriály či deskové a počítačové hry, máte-li zájem o spolupráci, obraťte se na nás…

xb-1_logo

Vítány jsou předchozí zkušenosti, ať už jde o spolupráci s jiným webem, fanzinem, časopisem či o vlastní blog. Máte-li vlastní blog, lze články publikovat souběžně. Dále je vítána vlastní iniciativa a kreativita, máte-li vlastní nápady, co byste chtěli publikovat na našem webu, rádi vás vyslechneme a v případě spolupráce nabídneme veškerou pomoc v jejich realizaci. Jde nám především o recenze, rozhovory, reportáže z žánrových akcí, ovšem prostor rádi poskytneme zajímavých článkům na jakékoli žánrové téma. Nemůžeme vám nabídnout za vaši práci honorář, nicméně vám dáváme prostor vyjádřit vlastní názory, pomoc ve snaze se zlepšovat, recenzní výtisky knih a komiksů i vstřícnost v přípravě vašich vlastních článků.

Máte-li zájem o spolupráci, obraťte se na editora webu Martina Šusta (sust@casopisxb1.cz). V e-mailu nám napište i něco málo o sobě a nezapomeňte připomenout případné předchozí zkušenosti. Pokud prozatím žádné nemáte, nevadí, zkuste poslat vlastní recenzi na poslední knihu či film, které jste četli či viděli. Nemusí to trvat dlouho a váš článek se objeví na našem webu!

894 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.