Ocenění

Toto jsou cesty hvězdné lodi Enterprise… (ukázka)

Autor | Aktuality | Pondělí 25 ledna 2016 16.00

Star Trek patří k celosvětově nejznámějším vědeckofantastickým fenoménům současnosti. Vedle řady televizních seriálů a mnoha filmových zpracování se dočkal rovněž rozmanitých herních či komiksových podob. V neposlední řadě prožívají známí hrdinové nová dobrodružství i na stránkách nespočetného množství knih, které se na český trh dostávají především díky péči nakladatelství Laser-books. Čerstvá knižní novinka je ovšem naprosto jedinečná – jde o sbírku kratších příběhů napsaných českými a slovenskými autory! Knihu sestavil Albert Balatka, editor knižních řad věnovaných Star Treku. Těšit se můžete na skutečně různorodá dobrodružství, která se zrodila díky bezbřehé fantazii domácích autorů a příznivců hvězdných cest do neznáma…

abstk2

Albert Balatka sest. Star Trek Kusy

brožovaná, obálka Jakub Schejbal, 268 stran, cena 199 Kč

Jedinečná sbírka českých i slovenských povídek ze světa světoznámého science fiction seriálu Star Trek. V knize najdete deset různých příběhů od devíti slibných autorů, kteří nás provedou napříč epochami budoucích dějin v rozmanitém pojetí od komedie přes detektivku a thriller až po postapokalyptickou romanci.

Letos je tomu přesně 50 let, kdy Gene Roddenberry poprvé rozdmýchal fantazii všech fanoušků žánru a v bezpočtu lidí několika generací tím probudil touhu po poznání dosud neznámého. Co je tam venku? Nejzazší hranice. A to, kam až ji posuneme, záleží jen na naší představivosti.

OBSAH:

Rostislav Bouda:

Den, kdy zamrzlo Peklo

Boris Vigaš:

Moje oči vám osvietia cestu

Vít Pazlar:

Prima kšeft

Markéta Čacká:

Rýba na  Enterprise

Barbora Bobáková:

Strieborný nebeský kameň

Martin Vondráček:

Polibek pro Růženku

Jakub Holý:

Dvacet pět let mého života

Richard Skolek:

Odkud není návratu

Albert Balatka:

Žár slabosti

Boris Vigaš:

Posledný modrý hrdina

Ukázka z knihy:

laser-logo

1 831 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.