Ocenění

Pozvánka do alternativního Středozemí… (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 24 února 2015 12.40

Jako první svazek nově založené edice Brokilon Alternativa si pro nás nakladatel Robert Pilch připravil román Tajemství Morie od všem jistě dobře známého Vladimíra Šlechty (na stránkách XB-1 jste si v březnu roku 2013 mohli přečíst jeho povídku Utíkej, zombíku, utíkej!). Autor Krvavého zahraničí a Oggerdovského cyklu projevil skutečně nebývalou odvahu, když se pustil do modly v podobě samotného Pána prstenů, aby fanouškům J. R. R. Tolkiena nabídl lehce satirický pohled do alternativního Středozemí, jak hlásá samotná obálka. Reakce v podobě bouřlivých debat na sebe nenechala dlouho čekat a pokud jste prozatím do knihy nenahlédli, máte nyní možnost v podobně exkluzivní obsáhlé ukázky…

Vladimír Šlechta: Tajemství Morie

vázaná, obálka Lukáš Tuma, 272 stran, 298 Kč

Od války o Prsten už uběhlo sto dva let. V Grondoru zuří protielfské povstání a trpaslíci si chtějí vzít doly v Morii – třeba i silou. Schyluje se k další zničující válce.

Krajem, který dosud netuší o hrozící katastrofě, se proplétá skupinka uprchlíků. Skládají střípky informací, získávají důkazy, mluví se svědky starých událostí. Postupně odhalují děsivé tajemství. Tajemství Morie.

Ukázka z knihy:

884 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Comment od tomeek — 27.2.2015 @ 21.48

    Proboha proč?!

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.