Ocenění

Temné Kroniky Havranů se otevírají podruhé…

Autor | Aktuality | Pátek 29 června 2012 8.00

Ačkoli se úvodní díl Kronik Havranů dočkal mírně rozporuplného přijetí, objevila se i řada spokojených hlasů od čtenářů, jimž Fantom Print jistě udělá radost připravovaným druhým svazkem trilogie. Nakladatelství pak náleží gratulace ke skvělé volbě obálek, jež jsou převzaty z dílny amerického výtvarníka Raymonda Swanlanda a původně byly vytvořeny docela nedávno pro francouzské nakladatelství Bragelonne. Záměrem byl samozřejmě hladký přechod k navazující tetralogii, pro kterou Swanland obálky už vytvořil ve spolupráci s americkým nakladatelstvím Pyr. Takže, stejně jako francouzští čtenáři, i ti čeští se budou moci těšit na obě série s obálkami od stejného výtvarníka. A nutno říct, vypadají prostě skvěle, nádherně a tak podobně, další superlativy už si jistě doplníte sami.

James Barclay: Polední stín

vázaná, překlad Jan Kovář, obálka Raymond Swanland, 416 stran, připravuje se na červenec

Mohou Havrani slavit vítězství? Seslali zkázonosné kouzlo a vypudili prastaré zlo. Na Balaie však stále zuří válka a kontinentu hrozí další nebezpečí. Kouzlo vytvořilo na nebi trhlinu, spojení s dračí dimenzí.

Havrani, legendární skupina žoldnéřů, musejí ve válkou zmítané zemi čelit hordám Wesů a zradě těch, které kdysi považovali za přátele. Pokud selžou, padne Balaia pod křídly bezpočtu draků…

Obálky Raymonda Swanlanda pro francouzské vydání od nakladatelství Bragelonne/Milady.

Ukázka z knihy

966 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.