Ocenění

Tenká hranice fantastična, část sedmá

Autor | Aktuality | Čtvrtek 16 června 2011 8.00

Venušané, Saturňané, Marťané… (II)

Aštar, velitel čtvrtého sektoru průzkumné stanice Share v sobě objevil silné nadání pro jednání s lidskými bytostmi, a tak se konečně můžeme dovědět, proč nad námi flotila sil Světla bdí, jaká budoucnost nás čeká a také, která žánrová díla nejsou žánrovými díly, ale nenásilným zjevováním pravdy. Na rozdíl od Orthona se podařilo Aštarovi díky talentované pracovnici kravína kontaktovat velice schopného a učenlivého pozemšťana, pana Ing. Ivo A. Bendu. Moudrý velitel čtvrtého sektoru usoudil, že spisovatelé science fiction a vědci nejsou odolní pro tak náročný úkol, a vybral si člověka s technickým vzděláním, kterému samozřejmě pomohl úpravou DNA. Díky tomu se lidstvu podařilo přetlumočit nejen mnoho poselství a sdělení, ale také osvětlit některá tajemství vesmíru. Skutečná pravda o našem bytí není vůbec jednoduchá.

Především bychom si měli plně uvědomit, že společně se silami Světla se o nás a naše duše pokouší i síly Temnoty. Temnota je ovládána Pseudotvůrci, kteří mají mnoho pomocníků – ještírků a agentů čipové totality. Pseudotvůrci nejsou žádní mírumilovní a bezbranní mimozemšťané. Propadli se do našeho černého vesmíru a jejich IQ je 200. Mají nejen obrovské schopnosti, ale také znalosti. Tyto zlé entity nás chtějí zotročit a ovládnout naše životy i duše. Člověk, který žije pod vlivem „hrubých vibrací“ a pod vlivem Temnoty, se stává Loutkočlověkem. Je ovládán na dálku pomocí čipu, který do jeho těla vpravilo například očkování proti prasečí chřipce. Čip potom aktivuje některý z „ovládacích programů“, který byl vytvořen ve velikém podzemním komplexu – otrokárně.

Bohužel 98% lidí jim každý den podléhá a přestává mít tak kontrolu nad svou duší i životem. Ovládací programy jako “Závist”, “Nenávist” nebo “Zlost” se šíří a stahují lidstvo do hlubiny Temnoty. Pokud tomu chceme zabránit, musíme se věnovat pozitivním věcem a snažit se šířit lásku a jemné “pozitivní vibrace”. Což znamená nejen na sobě pracovat, ale také se snažit kontrolovat své zlé myšlenky a přirozeně se “převibrovat”. Kdo nezvládne přechod k jiným vibracím, nezvládne totiž ani konečnou evakuaci.

Situace je totiž natolik závažná, že si roku 1998 Aštar s přáteli připustil, že Zemi jako celek nezachrání, a připravili společně evakuační flotilu vesmírných korábů. Až se naplní čas, všichni lidé, kteří jsou pozitivní a plní lásky, budou evakuováni. Protože to nebude vůbec jednoduché, na oběžné dráze a kolem Země je v současné době 100 000 evakuačních mateřských lodí. O tuto flotilu se stará na 250 miliónů dobrých a pozitivních vesmírných lidí. Pokud by se vám ale zdálo, že zahálejí, není tomu tak.

Společně s Aštarem již připravili a dokonce provádějí první evakuace z planety. Vzhledem ke špatné situaci na Zemi, začali s evakuací některých živočišných druhů. Podle posledních sdělení, tak byli převibrováni a odvezeni například i vrabci. Ale ani lidé ovládaní Temnotou nemusí zoufat. Pomocí různých sdělení nám Aštar a jeho přátelé pomáhají uvědomit si správnou cestu. A protože znají povahu ovládání Pseudotvůrci, propašovali pravdu do uměleckých děl. Jejich vzkazy tak můžeme přečíst takřka všude kolem sebe.

Zkušené diváky žánrových děl tedy nepřekvapí, že je doporučován seriál Star Trek, který je dokonce z 50% pravdivý a dobře zobrazuje život na mezihvězdné lodi. Ze zahraničních děl je doporučován např. „Zámotek“, „Den poté“ nebo „Kontakt“ (ten dokonce oplývá 75% pravdivostí). Českého diváka potěší seriál „Návštěvníci“ nebo filmy „Srdečný pozdrav ze zeměkoule“ či „Akce Bororo“. Především je ale hojně doporučováno sledování pohádek a laskavých seriálů pro děti. Sám Aštar se prý často dívá na talentovaného astronauta Krtečka a čítává si v „Babičce“.

Ale ani velitel čtvrtého sektoru a jeho flotila nebudou pobývat u Země dlouho. Poté, co se nalodí převibrovaní a láskyplní jedinci ze Země, vtrhnou do naší soustavy pekelné entity a Pseudotvůrci, kteří se nás již natrvalo zmocní. Nezbývá nám tedy nic jiného než doufat, že se všichni napravíme sledováním správných žánrových filmů a pohádek a čtením správné žánrové literatury.

Tak tedy – do toho!

Užitečné odkazy: http://www.vesmirni-lide.cz/

Tenká hranice fantastična: část prvníčást druhá, část třetíčást čtvrtá, část pátá, část šestá

Příště: Závěr – Do, Ti a Nebeská brána

1 490 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.