Ocenění

Trilogie o černém mágovi se uzavírá (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 8 května 2013 7.30

Trudi Canavanová se u nás stala jednou z nejvydávanějších autorek světové fantasy, a tak není divu, že se její Trilogie o černém mágovi dočkala nového upraveného vydání s obálkami, které ladí s pozdější grafickou úpravou ostatní knih této celosvětově úspěšné australské spisovatelky. Třetí a závěrečný díl vydá nakladatelství Zoner Press ve své edici Zoner Fantazie už 16. května. Do budoucna se tak můžeme těšit na dosud poslední česky nevydaný autorčin román, jenž uzavírá volně navazující Trilogii Zrádkyň a v originále vyšel v minulém roce. Jak je vidět, Zoner Press fanoušky Trudi Canavanové pěkně rozmazluje, za což mu jistě lze jen poděkovat…

Trudi Canavan: Sonea – Nejvyšší lord

vázaná, překlad Eva Chmurová, obálka Lubomír Kupčík, 512 stran, 352 Kč

Závěrečný díl napínavé Trilogie o černém mágovi autorky Trudi Canavan – hlavní hrdinka Sonea zjistí, že není magie jako magie, a bude muset učinit životní rozhodnutí.

Společenství čarodějů přijalo do svých řad neurozenou novicku z chudinské čtvrti – dívku Soneu. Ta musí snášet nejen pohrdání a ústrky svých spolužáků, ale také se nechtěně stane schovankou samotného nejvyššího lorda. Stala se totiž nepohodlným svědkem jeho činů ve sklepení sídla. Nejvyšší lord Akkarin tajně spřádá plány temnější než jeho černý plášť. Anebo je všechno jinak a Akkarin je jediný, komu Sonea může věřit?

Román Sonea: Nejvyšší lord se ke čtenářům dostává v novém, přepracovaném vydání. Obálku knihy nabité magií, dobrodružstvím a tentokrát i láskou ilustroval Lubomír Kupčík.

Ukázka z knihy

Trudi Canavanová

Australská spisovatelka Trudi Canavan patří mezi nejúspěšnější autory fantasy literatury posledních deseti let. Za svou tvorbu obdržela dvakrát cenu Aurealis, naposledy v roce 2009 za knihu The Magician´s Apprentice (česky Zrození čarodějky). Její fantasy příběhy se drží na vrcholcích žebříčků bestsellerů, byly přeloženy do mnoha jazyků a zaznamenaly nebývalý úspěch po celém světě.

632 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.