Ocenění

Ú.P.V.O. kontra Žabí mor vrcholí! (ukázka)

Autor | Aktuality | Čtvrtek 23 března 2017 19.45

Mike Mignola, autor dost možná neprávem proslulejšího Hellboye vymyslel dnes už legendárního rohatce už v roce 1993. Z dnešního pohledu jsou však dobrodružství samotného Hellboye pouze špičkou ledovce v úzce provázaném univerzu. Svět nastíněný pro komiksy s Hellboyem postupně zaplňoval dalšími sériemi, a to zejména řadou Ú.P.V.O., které počtem dílů a odboček Hellboye překonalo. Čtenáři i sám Mignola byli zvědaví na další osudy ostatních členů bývalého Hellboyova týmu. K samotnému Mignolovi se při tvorbě nové řady přidal výtvarník Guy Davis, kolorista Dave Stewart a talentovaný scenárista John Arcudi. O vydání sedmého a osmého dílu komiksu opět rozhodli sami fanoušci, k nimž se můžete do 26. března přidat…

upvo7_obalka

Ú.P.V.O. 7: Zahrada duší

scénář John Arcudi, výtvarník Guy Davis

vázaná, překlad Jan Kantůrek, 144 stran, 399 Kč

Abe Sapien se vydává po zvláštní stopě vedoucí do indonéské džungle k tajné společnosti, spojené s Abeovým minulým životem za americké občanské války. Zároveň se začínají stupňovat Liziny apokalyptické vize a Johann učiní šokující objev, týkající se jednoho z jejich kolegů.

Ukázka z knihy:

upvo8_obalka

Ú.P.V.O. 8: Vražedné místo

scénář John Arcudi, výtvarník Guy Davis

vázaná, překlad Jan Kantůrek, 144 stran, 399 Kč

Záhada Daimiova zázračného bolivijského vzkříšení znovu ožívá a začíná terorizovat celý Úřad paranormálního výzkumu a obrany. Liz se mezitím pokouší vymanit ze svých nočních můr a Johann začne zanedbávat své povinnosti, aby si mohl užívat potěšení živoucího těla.

641 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.