Ocenění

Úředníci pod novým vedením… (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 22 září 2015 14.20

Září je pro nakladatelství Comics Centrum jako začátek předvánočního šílenství bezesporu nejdůležitějším měsícem. Vedle druhého želvího menu si pro nás připravili kontroverzní komiks Teror ve jménu víry od Franka Millera a aby toho nebylo málo, nabídli fanouškům hned tři tituly placené systémem crowdfundingu. Čtvrtý svazek série Zámek a klíč od Joa Hilla už má vydání jisté, monstrbichle s mystickou Witchblade o přízeň komiksářů stále bojuje a nyní přichází na řadu očekávaný čtvrtý svazek série Ú. P. V. O., která po poněkud rozpačitém začátku chytla ve trojce druhý dech síly uragánu a o její úspěch se snad nemusíme bát. Předplatit si ji můžete do 11. října a pokud se sejde 500 objednávek, měla by vyjít 9. listopadu…

upvo_4_obalka

Ú. P. V. O. 4 – Smrt

Scénář: Mike Mignola a John Arcudi

Kresba: Guy Davis

vázaná, překlad Jan Kantůrek, 160 stran, 399 Kč

Hellboyův tvůrce Mike Mignola ve spolupráci se scénáristou Johnem Arcudim a výtvarníkem Guyem Davisem dále rozvíjejí příběh započatý v knize Žabí mor.

Novým velitelem týmu Úřadu paranormálního výzkumu a obrany se stává mrtvý vojenský kapitán Benjamin Daimio a celý úřad se stěhuje do nové centrály – obrovského po dlouhou dobu uzavřeného výzkumného zařízení, ve kterém americká vláda prováděla ve spolupráci s nacistickými vědci utajené experimenty. Nejpodivnější komiksový tým se díky tomuto příběhu o živé mrtvole, šílenství, kopí osudu a monstrózní bráně do nebes stává ještě podivnějším.

Zkratka Ú. P. V. O. znamená Úřad paranormálního výzkumu a obrany, který by vám měl být více než povědomý, pokud jste někdy zavítali do světa Hellboye. Pro fanoušky rohatého bojovníka je tahle pobočná série naprostou nutností. Přestože má tenhle díl pořadové číslo čtyři, jedná se vlastně o druhý díl série Ú. P. V. O.! První dva díly byly totiž pouze sebranými povídkami náhodně vytvořenými různými tvůrci pro různé příležitosti.

Ukázka z knihy:

comicscentrum_logo

665 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.