Ocenění

Hvězdní hosté dorazí na Vienna Comic Con!

Autor | Aktuality | Úterý 7 Listopad 2017 12.00

Na vídeňském výstavišti se 18. a 19. listopadu uskuteční třetí ročník VIECC Vienna Comic Con. Letos bude přímo nabitý známými tvářemi ze světa komiksu, filmu, televize, cosplay, anime a manga. Hlavní hvězdou bude Benedict Wong (Doctor Strange či nejnovější Avengers: Infinity War, který do českých kin přijde na jaře příštího roku). Můžete zde ale potkat i Sebastiana Rochého (Balthazara z Lovců duchů a Mikaela Mikaelsona z Upířích deníků) nebo Charlese Martineta, který dal hlas Super Mariovi. Komiksoví nadšenci se mohou těšit především na věhlasného Scotta Snydera, jenž se vedle své samostatné tvorby (Americký upír) proslavil především prací na komiksech s Batmanem a Supermanem a dnes je jedním z nejznámějších tvůrců komiksu.

Koop_FB_Posting_1080x1080_VIECC

Do Vídně se v listopadu vrátí Emanuela Lupacchino. Emanuela, která se na VIECC objevila už dříve, spolupracuje s Marvel Comics, Valiant a DC Comics a pravidelně se podílí na komiksech X-Factor, Thor God of Thunder, Ghost Rider, Catwoman, Wonder Woman a Batman&Robin. Přijede také Adi Granov, který je známý díky komiksům Iron Man, X-Men, Spider Man, Captain America a mnoha dalších s marvelovskými hrdiny. Na VIECC v listopadu přijede v neposlední řadě také Chris Giarrusso, muž, jenž stojí za grafickým zpracováním příběhů The G-MAN Super Journal, The G-MAN Web Comics a také za několika Mini Marvels Comic Strips. Dorazí i hvězdy cosplay, jako Liui Aquino, Lux Cosplay nebo Aigue-Marine.

VIECC_photo1

VIECC_photo3

VIECC_photo2

SOUTĚŽ

Zúčastněte se naší soutěže o čtyři jednodenní a čtyři dvoudenní vstupenky! Vstupenky zašleme čtyřem vybraným výhercům (vyhrát tak můžete buď dvě jednodenní, nebo dvě dvoudenní vstupenky).

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje kreslíř, s nímž Scott Snyder utvořil

nerozlučnou dvojici při tvorbě komiksového Batmana

vydávaného česky nakladatelstvím Crew?

Odpovědi zasílejte na e-mail soutez-xb1@email.cz do půlnoci v sobotu 11. 11. 2017. Do předmětu napište Vienna Comic Con a spolu s odpovědí nepomeňte zaslat také své jméno a poštovní adresu včetně telefonního čísla. Výherce upozorníme e-mailem a vstupenky jim odešleme dne 13. 11. 2017 poštou.

♦ ♦ ♦

Vstupenky si můžete zakoupit také na www.viecc.com, kde se dozvíte více z programu.

Viecc-logo

632 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Comment by Martin Sust — 13.11.2017 @ 8.49

    Víkendové vstupenky (každý 2ks) na Vienna Comic Con 2017 získali v naší soutěži Daniel Růžička a Žaneta Stránská. Sobotní vstupenky (opět po dvou kusech) získali Josef Hluštík a Pavel Pravda. Správnou odpověď „Greg Capullo“ odeslalo 19 z celkových 20 účastníků. Všem výhercům gratulujeme!

    Líbí/nelíbí: Thumb up 2 Thumb down 0

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.