Ocenění

Vojenský úder ocelovou rukavicí (ukázka)

Autor | Aktuality | Pátek 6 prosince 2013 8.45

Nakladatelství Brokilon myslí jako už dnes jedno z mála i na čtenáře vojenské science fiction a po dvouletém čekání jim připravilo třetí díl obsáhlého cyklu z dílny autorské dvojice David Sherman a Dan Cragg. Na knize stejně jako na předchozích svazcích na první pohled zaujme především technicky precizně odvedená práce při tvorbě obálky, která dává jednoznačně najevo, čeho se vám uvnitř dostane. Na své si tak přijdou zejména milovníci tvrdé vojenské akce odehrávající se na odlehlých planetách kdesi daleko ve vesmíru. Dočkáme se samozřejmě i patřičné dávky hrdinství v podání členů Konfederační námořní pěchoty. Takže vzhůru do boje a nešetřte nepřítele!

David Sherman a Dan Cragg: Ocelová rukavice (cyklus Starfist, díl třetí)

brožovaná, překlad Jakub Skoumal, obálka Jean Targete, 395 stran, 298 Kč, vychází 9.12. 2013

„Mariňáci nemají být někde jen tak zalezlí. Máme bojovat.“

Planeta Diamunde doslova přetéká nerostnými surovinami. Poté, co ji ovládnou ozbrojené síly průmyslníka Marstona St. Cyra, čeká Konfederační námořní pěchotu zoufalý boj s mechanizovanými jednotkami nelítostného uzurpátora. Přestože by podle vojenských velitelů mělo jít o snadné vítězství, budou si mariňáci muset projít peklem a k boji používat zastaralé zbraně vyřazené z arzenálu před třemi sty lety.

Úkolem týmů rychlého nasazení námořní pěchoty je zajistit oblast před útoky špičkově vyzbrojené přesily St. Cyrových obrněnců, aby se mohla vylodit invazní armáda Konfederace. 34. tým rychlého nasazení musí společně s ostatními mariňáky dokázat téměř nemožné – jinak je čeká jistá smrt…

Ukázka z knihy:

638 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.