Ocenění

Vyhlášení soutěže o nejzajímavější steampunkové dílo

Autor | Aktuality | Sobota 31 srpna 2013 7.30

Steampunk se v českých žánrových vodách začíná hezky roztahovat. Objevují se zmínky o připravovaných románech a antologiích a těšit se na něj můžeme i na stránkách časopisu XB-1. Po letech, kdy si postupně podmaňoval zejména anglo-americký trh, začíná konečně vystrkovat růžky i u nás. A nyní tu máme zajímavou soutěž o nejzajímavější steampunkové dílo výtvarného charakteru, kterou vyhlašuje server Steamzine.cz ve spolupráci s obchodem Civil Steampunk. Šanci mají všichni kreativní obdivovatelé steampunku a nás těší, že se subžánru daří i za hranicemi literatury a vznikají tu projekty podobného charakteru. Uvidíme, kam se steampunková mánie u nás rozvine, a pevně věříme, že to nejlepší máme ještě před sebou!

1.    cena:     dámský model „Okřídlená“ na míru/pánská košile „Dvouřadá denní“ na míru, vizitkář  + placky „Lady & Gentleman“, plakát A1 dle výběru, rozhovor na Steamzine.cz

2.    cena:    dámská háčkovaná vestička/těžítko „6x jinak“, dámský/pánský přívěsek s řetízkem, plakát A2 dle výběru

3.    cena:    pásek, dámská/pánská brož, plakát A3 dle výběru

Začátek přijímání děl: 1. 10. 2013

Uzávěrka přijímání děl: 15. 10. 2013

Adresa zasílání děl poštou: Pavla Hovorková, Šimonova 7, 163 00 Praha 6 – Řepy

V případě domluvení osobního předání v Praze pište na: info (zavinac) civil-steampunk.cz

Vyhlášení vítězů s vernisáží: 2. 11. 2013

Pravidla soutěže:

– Do soutěže jsou přijímána díla výtvarného charakteru (kresba, malba, grafika, fotografie, sochy, objekty apod.) maximální velikost 2D formátu je A1, u 3D objektů maximální velikost do 50cm2.

– Soutěž je anonymní: 2D díla musí být podepsána zezadu, 3D díla zespodu – včetně kontaktních údajů (jméno a příjmení, telefon, e-mail, adresa).

– Věk autora není omezen.

– Díla budou po ukončení soutěže vrácena autorům na jejich náklady a to buď osobním vyzvednutím, nebo zasláním na jejich vrub.

– Porota složená z redakce Steamzinu a Civil Steampunku vybere 3 díla, která budou oceněna. Proti rozhodnutí poroty se nelze odvolat.

– Všechny soutěžící autory porota obešle e-mailem s pozvánkou na vyhlášení vítězů, kde bude upřesněn čas a místo konání (v Praze).

– Oceněným autorům budou ceny dány na místě vyhlášení vítězů. Pokud se autor nedostaví, cena se předá dle další vzájemné domluvy.

1 102 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Comment od KeB — 31.8.2013 @ 21.33

    Proč já neumím malovat…………… 🙁

  2. Comment od idle — 1.9.2013 @ 10.31

    Nemusíš přece vyhrávat ve všech oborech, počkej si zase na nějakou psací soutěž. 🙂

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.