Ocenění

Želvy Ninja servírují první menu! (ukázka)

Autor | Aktuality | Čtvrtek 28 května 2015 8.30

Nakladatelství Comics Centrum má rádo výzvy. Nyní se odvážně pouští do ambiciózního projektu vydat původní zmutované Želvy Ninja pro dospělé tak, jak je kdysi vytvořili Kevin Eastman a Peter Laird jako undergroundový komiks pro dospělé. Krev poteče proudem a pro drsné hlášky si nezajdete daleko, prostě něco docela jiného než animáky vašeho dětství. Želvy by měly vycházet jako čtvrtletník a komplet má čítat 40 brožovaných sešitů. Nemusíte být geniální matematik, abyste zjistili, že se posledního sešitu dočkáme za deset let, což může kdekoho vylekat, nicméně třeba takové Mýty mají při současné periodicitě před sebou podobně dlouhou cestu, tak se ninja korytnaček nebojte a naservírujte si první menu…

zelvy_ninja_1_01

Kevin Eastman a Peter Laird: Želvy Ninja – Menu číslo 1

brožovaná, překlad Hana Studeničová, 160 stran, 249 Kč

Želvy Ninja – známe je všichni z dětství, a sledují je i naše děti. Známe je ale doopravdy?

Původně Želvy Ninja vznikly jako undergroundový komiks pro dospělé vymysleli si ho před třiceti lety doma „na koleně“ dva talentovaní mladíci Kevin Eastman a Peter Laird. Jejich komiks si záhy oblíbila spousta čtenářů a všimli si ho i televizní producenti. Ti pak Želvy přizpůsobili pro dětské diváky a zahájili tím jejich vítězné tažení celým světem. A proto je i my známe právě v téhle podobě.

Pojďme se tedy na chvíli vrátit do dětství s Leonardem, Rafaelem, Michelangelem a Donatellem v jejich původních příbězích pro dospělé. Vychutnejme si společně Menu, které nám Eastman s Lairdem připravili.

Hřbety všech 40 dílů série vytvoří v knihovně obrázek Leonarda, Rafaela, Michelangela a Donatella.

zelvy-ninja-komplet

Ukázka z knihy:

comicscentrum_logo

1 162 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.