Ocenění

Aukce – Karel Zeman: Epilog (ilustrace) – UKONČENO

Autor | Aukce | Středa 13 července 2011 10.00

AUKCE UKONČENA!

V každém čísle časopisu XB-1 se objevuje hned několik ilustrací různých výtvarníků, kteří s námi v některých případech spolupracují po mnoho let. Za tu dobu se jim doma nahromadil značný počet kreseb, a tak nás napadlo poskytnout čtenářům šanci některé z těchto mnohdy opravdu pozoruhodných prací získat v aukci pořádané na stránkách XB-1. Každá z nich se samozřejmě pojí k některé z námi vydaných povídek. Máte tedy jedinečnou šanci získat kousek časopisu XB-1 v originále přímo do vašich domovů. Následující aukce je takovým malým pokusem, zda máte o ilustrace zájem. Dle úspěchu se rozhodneme, zda budeme v aukcích pokračovat i do budoucna. Pokud ano, každá z nich se vždy objeví na hlavní straně a všechny budou shromažďovány v sekci Aukce, kterou od dnešního dne můžete nalézt v menu stránky.

Pravidla jsou poměrně jednoduchá, ilustraci získává nejvyšší nabídka. Můžete koupit pouze jednu z nabízených ilustrací, ale protože v tomto případě jde o dvě ilustrace věnované jedné povídce (Epilog od Poula Andersona), přednost dostane nabídka na obě ilustrace, i kdyby jen dorovnala součet nejvyšších jednotlivých nabídek. Vítěz musí do 14 dnů po obdržení čísla bankovního účtu autora ilustrací zaslat danou částku, jinak budou ilustrace nabídnuty ke koupi druhému v pořadí. Navyšování nabídek provádějte přímo v komentářích. Pokud máte zájem o ilustraci číslo 1, zadejte nabídku ve formátu „Nabídka za ilustraci číslo 1: x Kč“, kde x nahradíte nabízenou částkou. Takto postupujte rovněž u ilustrace číslo 2. Pokud máte zájem o obě ilustrace, pak použijte formát „Nabídka za ilustrace číslo 1 a 2: x Kč“, kde x musí být vyšší nebo alespoň rovno součtu nejvyšších nabídek za jednotlivé ilustrace.

Celou částku získává autor ilustrace, stránky XB-1 si neúčtují žádný poplatek za provedení aukce. Základní nabídka za jednu ilustraci je 500 Kč, minimální přírůstek je 50 Kč. Aukce bude ukončena 31. 7. 2011 přesně v poledne 12:00.

Karel Zeman: Epilog

Ilustrace číslo 1 Ilustrace číslo 2

Obě ilustrace jsou samozřejmě vytvořeny tradiční metodou, nikoli počítačově.

Technika je kombinovaná – tuš lavírovaná s bělobou a fixem.

Ilustrace jsou na formátu A4, samotná kresba o rozměrech 30 x 10,5 cm.

3 758 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 35 »

 1. Komentáře by Parsek — 30.7.2011 @ 11.20

  Já jsem tady a jen valim oči. Člověk se vrátí ze služebky a všchno je jinak. Vzhledem k tomu, o jaké jde ilustrace, už nejsem ochoten přihodit, ale už se těším na příští aukci. A jsem rád, že měl Martin Šust pravdu a že se „to rozjelo“. Zájemců není moc, ale jsou.

 2. Komentáře by Dilvermoon — 31.7.2011 @ 20.32

  Vypadá to, že jsem vítěz. Co teď?

 3. Komentáře by idle — 31.7.2011 @ 21.48

  To zní skoro až nešťastně… 🙂

 4. Komentáře by Dilvermoon — 31.7.2011 @ 21.55

  Ona to vlastně ani výhra není, spíš právo něco koupit. 🙂

 5. Komentáře by Martin Sust — 31.7.2011 @ 22.24

  Gratuluji k vítězství v naší první aukci! Zbytek dohodneme e-mailem.

  Pro ostatní mám dobrou zprávu, již zítra začne nová aukce o ilustrace dalšího předního českého výtvarníka na poli science fiction a fantasy – Jana Štěpánka!

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.