Ocenění

Bitva knižních obálek 5 (anketa)

Autor | Bitva knižních obálek | Sobota 22 prosince 2012 7.40

V následujícím týdnu si webová redakce XB-1 vybere zaslouženou sváteční dovolenou, ještě předtím se však můžete pustit do další bitvy obálek, tentokrát jsme pro vás připravili zajímavý mix. Pro jistotu zas a znovu připomínáme pravidla – hodnotíte pouze obálku (lze se vyjádřit nejen k ilustraci, ale i ke grafické úpravě), nikoli knihu či osobu výtvarníka. V bitvě není důležité, zda jste příznivcem fantastiky pro děti, hororu či fantasy. Není důležité, zda fandíte konkrétním autorům, výtvarníkům či snad nakladatelstvím. Rozhoduje pouze váš výtvarný vkus a pocity, s jakými jednotlivé obálky vnímáte. Neváhejte se o ně s námi i dalšími čtenáři rozdělit. Zároveň vás žádáme, abyste bitvu neovliňovali svými replikanty, každý má pouze jeden hlas. Tak směle do boje!

Vítězem čtvrté bitvy obálek se stala obálka románu Pán světla.

Autoři ilustrací: Lubomír Kupčík (Amélie a tma), Les Edwards (Kniha hrůzy),

Tomáš Kučerovský (Umrlčí tanec) a Roman Kýbus (Pevnost zoufalství).

2 118 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 22

  1. Komentáře by vlk — 7.1.2013 @ 1.47

    Kniha hrůzy 🙂 ked date dole prebal a svietite si na knihu nocou lampou… no ma to jednoducho atmosferu (aj napriek slabsim poviedkam)

  2. Komentáře by Martin Sust — 7.1.2013 @ 7.15

    Nejdříve jsem si překvapeně řekl, že to už jsou dva nespokojení čtenáři, což by mě docela překvapilo… Ale nakonec koukám, že jsi prozatím jen jeden a napsal jsi to i na Fantasy Planet. Nic proti, jen je vždy zajímavé, že jeden nespokojený čtenář dokáže u mnoha knih vyvolat tak trochu dojem, že jde o knihu špatnou. Sám ji prozatím čtu, nemaje takřka špetky volného času, a spokojeností jen chrochtám, ačkoli nejsem ještě ani v půlce, tak se to snad nezlomí…

Posílat komentáře pomocí RSS.

Komentáře nejde momentálně vkládat.