Ocenění

XB-1 na Comic Con Praha 2024

Autor | Aktuality | Čtvrtek 4 dubna 2024 12.56
XB-1 na CC Praha 2024

Už popáté si budou moci fanoušci všeho fantastického – tedy zejména zejména sci-fi, fantasy a hororu – splnit svá přání a vstoupit do světa splněných snů!

Protože XB-1 Vám už víc než 33 let přináší tu nejlepší sci-fi, fantasy a horor + díky vstřícnosti organizátora budete mít poprvé možnost navštívit náš stánek na této velkolepé události. Užijte si rozšířený a nadupaný třídenní Comic-Con Prague věnovaný videohrám a stolním hrám a filmům, seriálům a anime, komiksu a knihám, kostýmům…a třeba spoustě skvělých knížek právě na stánku XB-1.

Kdy?
Ve dnech 5.-7.4.2024 v O2 universu.

Doslova fantastický program – fotografování s herci a dalšími hvězdnými hosty, cosplay, hraní her, promítání, besedy, workshopy, soutěže, přednášky, výstavy, prodej fanouškovského zboží…
Robert Patrick z Terminátora 2, tři doktoři ze Stargate Atlantis, tři Mandaloriani, Craig Charles a Chris Barrie z Červeného trpaslíka, Warwick Davis z Harry Pottera, to jsou jen některá jména hereckých hostů, ale CCP vítá i zahraniční a domácí komiksové tvůrce apod..
Vstupenky na sobotu jsou už vyprodané, ale páteční a nedělní devítihodinový program si stále můžete užít. Získejte neopakovatelné zážitky, výjimečné fotografie, vzácné podpisy, nové přátele…
5 250 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Komentáře by Kim — 6.4.2024 @ 18.28

    Jsem a jsem rád že tu jste

  2. Komentáře by Saša Rusevský — 25.4.2024 @ 17.55

    Díky moc, my jste taky rádi že tu jsme a hlavně že tu jste i Vy 🙂

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.