Ocenění

Bojujeme dál!!! Konec se odkládá!!!

Autor | Z redakce | Středa 12 června 2013 11.00

Náš ohlášený zánik vzbudil u našich čtenářů značnou pozornost a povzbudil nás k pokračování v naší práci.

Po dohodě s vydavatelem a možnými sponzory se tak nakonec pokusíme vydržet a najít novou cestu, jak i nadále přinášet čerstvý příliv fantazie do vašich životů.

Červencové číslo tak vyjde v obvyklém termínu a podobě. Budoucnost však patrně přinese některé změny.

Děkujeme za podporu, kterou jste nám vyjadřovali i za náměty, jak se z nepříjemné situace dostat. Některé využijeme, jiné jsou asi neproveditelné.

První krok je i pro nás nepříjemný, ale jsme donuceni zdražit časopis ve volném prodeji na 95 Kč. Předplatné zůstává v původní výši.

Ovšem další kroky k záchraně se neobejdou bez vaší pomoci a snad se nám jí i dostane. V dohledné době proběhne na našich stránkách obsáhlá anketa, jež nám napoví, jak pokračovat. Další kroky pak ohlásíme nejen na stránkách, ale i na sociálních sítích. Tímto vás tedy prosíme, abyste nás i nadále sledovali nejen na webu, ale i na Facebooku, Googlu Plus či Twitteru!

Doufáme, že vás bohužel nevyhnutelné zdražení našeho časopisu neodradí a budete nás číst i nadále.

Vlado Ríša a redakce XB-1

8 136 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 144 »

 1. Komentáře by covex — 26.6.2013 @ 19.22

  Proc tento clanek, stejne jako oznameni konce, neni zarazen v sekci „Z redakce“?

 2. Komentáře by Martin Sust — 27.6.2013 @ 12.34

  Zarazeno do „z redakce“.

   

 3. Komentáře by pugi — 28.6.2013 @ 11.22

  Drzim palce.  Udelali jste mi tim prohlasenim velkou radost.
   
   7V ankete jsem byl sice pro papirovou verzi ikarie, ale jestli by ciste elektronicka verze pomohla prezit, tak proc ne, musel bych se prizspusobit. Proti zdrazeni nemam namitky, do stovky nemam problem. Hlavne aby ste se udrzeli, protoze jinak neni co cist. Bez vas bych si musel kupovat knizky, ale zase bez vasich recenzi by vyber byl tezky.drzim palce

 4. Komentáře by Pegyna — 23.7.2013 @ 22.51

  Patřím k těm, co Ikarii četli od jejího vzniku. Kupovala jsem si ji z kapesného při škole a po nástupu do zaměstnání si ji předplatila. Dnes je mi přes 40 a byl první rok, kdy jsem z ekonomických důvodů nemohla obnovit předplatné a paradoxně časopis dráž kupovala ve stánku. A když jsem přinesla minulé číslo z trafiky, byl to šok. Jak kdyby někdo ukrojil malou, ale celkem důležitou část mýho života. Jsem neskutečně ráda, že jste vytrvali, že i po těch dlouhých letech jste nerezignovali a pořád jste „nadšení pro věc“, máte můj velký obdiv a úctu.  Pokusím se ji vyjádřit opět předplatným, to je asi jediné, čím Vás může člověk v této chvíli přímo podpořit. A časopis mám ráda takový, jaký je. Rozhodně nevolám po větším „přizpůsobení plebsu“, jak kdosi v diskuzi zmínil. Držte se. 

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.