Ocenění

Bude nový Spider-Man skutečně úžasný?

Autor | Aktuality | Pondělí 7 května 2012 8.30

Chystaného Spider-Mana už vám Martin Paytok na stránkách XB-1 samozřejmě představil. Celá série se po odchodu režiséra Sama Raimiho vrátí znovu na začátek, ale to nemusí být vůbec ke škodě věci (vzpomeňme třeba Batmana, kterému restart pomohl k návratu na pomyslný komiksový trůn). Režisér Marc Webb dosud točil jen pro video a televizi a nový Spidey pro něj tedy bude filmový debut a to hned pěkně ambiciózní, což je sice důvod  k jisté obezřetnosti, zvláště když první trailery nevypadaly kdovíjak skvěle, ovšem minulý týden zveřejněný nový trailer vypadá už o poznání lépe než ty předchozí, a tak se snad konečně můžeme začít trochu těšit. Snímek The Amazing Spider-Man má svou premiéru už 3. července, bylo tedy načase publikum nažhavit něčím lepším než doposud.

Otazníky se samozřejmě vznášejí také kolem představitele hlavní role Andrewa Garfielda, v traileru sice vypadá o poznání hbitěji než jeho jmenovec tlustý líný kocour, ale jestli utáhne celý film a nahradí v našich představách svou tváří zažitého Tobeyho Maguira je samozřejmě stále ještě ve hvězdách. Jisté je, že Marvel si od filmu slibuje mnohé, přece jen původní trilogie stála na samém úsvitu jejich celosvětových úspěchů a nová 3D podívaná by měla být další továrnou na peníze, nemluvě o získání dospívající generace filmových diváků. Na druhou stranu, doba se změnila a velkorozpočtových trháků s podobnými ambicemi se na plátnech kin letos prožene více než dost. Ani Marvel nemusí mít předem vyhráno…

799 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Komentáře by KeB — 7.5.2012 @ 13.51

    Jsem jediný komu trailer přijde pěkně našlapaný? 🙂

  2. Komentáře by Cukýna — 7.5.2012 @ 14.22

    To je úplně jiný trailer, než jaký jsem viděla v kině ve 3D. Taky mi připadá akční a poutavý – tenhle je rozhodně lepší.
     

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.