Ocenění

Bude Perunova krev další chutnou Kotletou? (ukázka)

Autor | Aktuality | Čtvrtek 14 listopadu 2013 8.25

Není pochyb o tom, že František Kotleta, autor „kultovní“ trilogie Bratrstvo krve, je fenomén. Původně vydařený aprílový žert přerostl do úspěšné románové trilogie a ukázal sílu dobrého, i když třeba zpočátku pouze náhodného marketingu. Je vidět, že Češi dokážou podobné věci ocenit a to je bezesporu dobře, protože to může v budoucnu vést k dalším nápaditým propagačním projektům. Nyní se však Kotleta pokouší zdolat další těžkou zkoušku – hodlá prokázat, že není jen autorem jedné vřele přijaté série, ale že může být dlouhodobě publikujícím a především stále prodejným artiklem. I když se knižní trh v poslední době bouřlivě mění, není důvod pochybovat, že se mu to podaří…

František Kotleta: Perunova krev I.

brožovaná, obálka Piotr Cieśliński, 288 stran, vydá nakladatelství Epocha 26. listopadu

První část nového dvoudílného románu Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka.

Sebevražední teroristé, bomby v hrncích i pytlících od mouky, miny, které mohou být nastraženy kdekoliv, rakety přilétající odkudkoliv a islamisté toužící po trofeji s vlaječkou NATO na uniformě. To všechno byl čajový dýchánek proti tomu, co na Martina Fridricha čeká v Praze. Akce, která měla vydělat dost peněz pro partu afghánských veteránů, se zvrtne a diamanty milionové hodnoty mizí v rukou neznámých útočníků, z nichž každý je silnější a nebezpečnější než rota mudžáhedínů. Jenže tady jde o miliony, jasný? Je třeba povolat do zbraně staré přátele a získat kořist zpět. Ať si je v tom třeba magie, tlupa vlkodlaků nebo někdo mnohem, mnohem mocnější.

Ukázka z románu:

822 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Komentáře by tomeek — 14.11.2013 @ 9.21

    Jako…doopravdy? Ne, počkejte, vážně mě to zajímá… Opravdu jsou takové knihy mezi čtenáři tak oblíbené?

  2. Komentáře by Aleri — 14.11.2013 @ 18.37

    Ano, opravdu. Podívej se někdy na aukro, za kolik se prodává třeba Kulhánek 🙂

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.