Ocenění

Čarodějnice znovu ovládnou Salem (trailer)

Autor | Aktuality | Pátek 15 února 2013 7.15

Heidi je DJ salemské rádiové stanice Big H. Jednoho dne jí ve dřevěné krabici přijde vinylová deska – prý dárek od Lords. Podle jejího obsahu usoudí, že jde o začínající rockovou kapelu, která se o sobě snaží dát vědět, a rozhodne se spolu s kolegyní Whitney pustit hudbu do éteru. Jenže deska z nějakého důvodu začne hrát pozpátku, což u Heidi vyvolá flashback traumatu z minulosti. Whitney to později zkusí znovu a skupinu představí jako Lords of Salem. Nahrávka se překvapivě přehraje správně a mezi místními posluchači se stane velkým hitem. Brzy na to přijde další krabice. Tentokrát s plakáty, více nosiči písniček a volnými vstupenkami na koncert pořádaný přímo v Salemu. Jenže nadšení fanoušků nepotrvá dlouho. Původní vládci Salemu se vracejí domů a chtějí krev.

The Lords of Salem je nový horor od producentů Paranormal Activity (2007) a mistra ujeťáren Roba Zombieho, který bude mít premiéru 18. dubna (bohužel nikoliv v České republice, jak se zatím zdá). Drsný heavymetalista si opět nebral servítky a jeho specifický styl je dobře patrný už z traileru. Teď akorát doufat, aby jeho koketování se Salemem bylo spíše na úrovni Vyvrženců pekla (2005), než remaku Halloweenu (2007), nedej Bože jeho pokračování.

Tenhle koncert raději vynechte.

V hlavní roli uvidíme nestárnoucí Sheri Moon Zombie (s níž by měl manžel konečně natočit celovečerní verzi Werewolf Women of the SS, než stárnout začne) a vedle ní se představí třeba povinná stálice Robových filmů Sid Haig nebo v jakékoliv míře divácky vděčný Udo Kier.

Něco na zkrácení času do vydání filmu.

975 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.