Ocenění

Čas pro knihy…

Autor | Aktuality | Čtvrtek 18 srpna 2011 7.00

Milí nakladatelé, autoři, fantastové a kolegové snílci …

V letní, ležérně kreativní náladě, jsem se rozhodl opět udělat něco pro svoji velkou lásku: knihy. Jsem si vědom nelehké ekonomické situace, kterou provází vydávaní knih v současnosti, zejména v okrajových žánrech. A proto mne napadlo tomuto stavu trošku pomoci a uspořádat soutěž pro ty, kteří se této řeholi věnují.

Vítěz této soutěže získá ORIGINÁLNÍ ILUSTRACI NA OBAL KNIHY, vytvořený mnou zcela ZDARMA.

Ilustrace bude dodána včetně typografie přebalu a pokud si to situace vyžádá, je možné, že i nějaký další obsah dovnitř knihy. V mém portfoliu si můžete prohlédnout ukázky mé ilustrátorské práce, pro získání představy o mém stylu. Součástí portfolia jsou i trošku ostřejší komerce z mé dílny.

Pod mojí nabídkou se neskrývají žádně háčky, nicméně je zde několik jednoduchých podmínek. Obal knihy by měl obsahovat pouze ilustraci, název knihy a autora. Ilustrace smí být použita jen pro jednu konkretní edici knihy, bez možnosti přeprodávat dílo třetím stranám, či vytvářet reedice. (Pokud by taková situace nastala, můžeme pochopitelně najít nějaké řešení). A závěrem, co se týče výsledného designu rád bych měl poslední slovo, využívajíc model „Berte, nebo nechte ležet“.

Nejsou dány žádná omezení ve smyslu žánru, jazyka, země původu či jakékoliv jiné, jsem otevřený všem tématům.

Pokud se chcete této soutěže zůčastnit, prosím pošlete e-mail na embryo@embryo.cz, ve zkratce popisující knihu, kterou byste chtěli ilustrovat. Pokud máte jakékoliv otázky, směřujte je tamtéž, rád je zodpovím.

Soutěž bude uzavřena 31. srpna 2011 o půlnoci střeoevropského času.

Těším se na vaše nabídky

S úctou,

Daniel Špaček

650 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by virtas — 18.8.2011 @ 20.25

    Zrovinka dopisuju svůj první (amatérský) román, který si měli přečíst jen nejbližší přátelé a jeden nakladatel, který mě určitě nevydá. No tak nic… 😀

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.