Ocenění

Darebák aneb dítě, jaké byste mít nechtěli (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 26 června 2013 7.30

Rovněž chystaný komiks Darebák scenáristy Franka Millera a kreslíře Simona Bisleyho se vedle běžného vydání dočká speciální limitované edice. Nakladatelství Comics Centrum zahájí prodej rovné stovky číslovaných kusů už zítra, tj. ve čtvrtek 27. července ve 12 hodin na svých stránkách. V Česku vyjde Darebák v unikátním zvětšeném formátu. Kromě toho bude mít komiks z limitované edice metalickou obálku s  motivem přímo od Franka Millera. Ve volném prodeji bude už od 9. července. Speciální edici připravuje Comics Centrum letos potřetí. U Drsné školy trvalo vyprodání stovky kusů pět a půl hodiny. U komiksu Ragemoor trval prodej pouhých 52 minut. Jak dlouho to bude trvat tentokrát?

Frank Miller a Simon Bisley: Darebák

vázaná, překlad Václav Dort a Martin Trojan, 48 barevných stran, 2000 Kč/549 Kč

Jediné, co chtějí, je jeho mozek a jediné, co chce on, je cigáro. Komiks Franka Millera a Simona Bisleyho Darebák je příběhem chlapce jménem Jason. Ten zjistí, že ti, o kterých si myslel, že jsou jeho rodiče, jimi ve skutečnosti nejsou a že svět okolo něj je něčím úplně jiným, než se zdá… Komiks původně vycházel na pokračování v britském magazínu Gentlemen‘s Quarterly. Nyní si ho můžete přečíst v podobě, v jaké ho jeho tvůrci původně zamýšleli. Toto vydání obsahuje novou obálku, galerii skic, původní obálku a novou kresbu od Franka Millera (která zároveň slouží jako obálka speciálního limitovaného vydání).

Limitka bude vedle knihy v pevné vazbě obsahovat list s obrázkem se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem, ručně vyrobené pouzdro na knihu s metalickým potahem a slepotiskem, barevný plakát ve formátu A3 se slepotiskovou pečetí, tematickou knižní záložku, potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře a navíc ještě černé tričko s potiskem s možností výběru velikosti.

Ukázka z knihy:

987 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.