Ocenění

Elektronické vydání Kola času – to musíte vidět!

Autor | Aktuality | Středa 29 prosince 2010 15.22

Nejsem zrovna zastáncem elektronických knih, respektive je pokládám za užitečné a rovněž věřím, že jim patří budoucnost, ovšem pokud se mám sám rozhodovat, zda chci klasickou nebo elektronickou knihu, pak volím klasickou, protože ta mi poskytuje mnohem větší uspokojení z četby. Pokud tedy elektronickou knihu, pak ve formě knih mimo beletrii – učebnic, encyklopedií, slovníků… Na druhou stranu i elektronické knihy mohou přinést něco nového, tak jako tomu je u nového vydání věhlasného Kola času, klasického fantasy cyklu Roberta Jordana. Nakladatelství Tor Books se pro elektronické vydání cyklu rozhodlo vytvořit sadu nových obálek a každou z nich svěřilo jinému výtvarníkovi, což pokládám za mimořádně povedený a zajímavý nápad, zvláště pokud se pojí s jednoduchou, ovšem vkusnou a hezkou grafickou úpravou…

Autory obálek jsou David Grove, Kekai Kotaki, Donata Giancola, Sam Weber, Dan Dos Santos, Greg Manchess, Mélanie Delon, Julie Bell, Scott M. Fischer, Greg Ruth, Michael Kormack, Todd Lockwood, Raymond Swanland, Jason Chan a Michael Whelan.

Pozn. Pro zvětšení obálky klikněte na zvolený obrázek.wheel-memory

1 504 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by Erunamo — 29.12.2010 @ 21.38

    Mně by stačilo, kdyby to u nás někdo vydal v nerozkouskované, poctivé verzi, nejlépe v pevných deskách v tak hezkých „obálkách“ jako jsou tyhle. A raději dříve, než se to nějaký vemeno v Holivůdu pokusí zfilmovat :D.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.