Ocenění

Goon – vzpomínky na dětství legendární mlátičky (ukázka)

Autor | Aktuality | Úterý 26 února 2013 7.45

Tak už ho tu máme zase a všechna příšerácká verbež dostane znovu na budku, to je předem jasné. Tentokrát nahlédneme do dob, které našeho oblíbeného držkovitého borce tak říkajíc zformovaly. Vůbec poprvé se setkáme s věrným parťákem Frankiem, jenž bude od té doby trousit suché hlášky po Goonově boku, a dočkáme se i mnoha dalších tragických historek. Zdá se, že se Goon chytnul (bodejť by taky ne!) a ve výhledu se tak snad můžeme těšit na další krví a slizem prosáklé svazky. Nakladatelství Comics Centrum už tuhle vypečenou chuťovku poslalo na knižní pulty (a tentokrát opravdu na všechny), a tak není proč váhat a hned, co si přečtete námi doručenou krátkou ukázku, upalujte pro svůj kousek Goona, dokud vám ho nevyfoukne nějaké zombie, znáte ty nenažrané hajzly!

Eric Powell: Goon – mé vražedné dětství

vázaná, obálka Eric Powell, překlad Martin Trojan a Václav Dort, 136 stran, 499 Kč

Ještě před příšerami a mafií, ještě před zkázou Lonely Street a dokonce i před událostmi v čínské čtvrti musel Goon čelit neštěstím. Když ho gangster Labrazio připravil o jedinou blízkou bytost, kterou měl, přivedla pomsta Goona na cestu zločinu, která ho svedla dohromady s upovídaným Frankym a společně vyrostli v nejobávanější vymahače ve městě.

Mistrovský autorský comics Erica Powella v sobě mísí hororové prvky s drsností gangsterek a svérázným humorem inspirovaným Monty Pythons.

Ukázka z knihy

847 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.