Ocenění

Green Lantern nezná strach

Autor | Aktuality | Pondělí 6 února 2012 7.30

Komiksový superhrdina Green Lantern si to k nám přihasil teprve v loňském roce a stihl nejen první komiksovou knihu, jež odhalila jeho Tajemství původu, ale odstartoval i filmovou kariéru s ksichtem sympaťáka Ryana Reynoldse. Zelenou lucernou sice nikoho příliš neoslnil, ale zase tolik nezklamal, aby mu nakladatelství BB/Art nedalo další šanci. Navázat na loňský komiks sice není tak jednoduché, ovšem žádné strachy, pod dohledem osvědčeného scenáristy Geoffa Johnse se opět dočkáme Hala Jordana tentokrát v jednom z dřívějších komiksů, respektive ve sbírce kratších příběhů. Kresby se tak chopí hned několik výtvarníků, což snad nebude nijak ke škodě. Těšit se můžeme na další příjemný superhrdinský komiks, který si na nic nehraje a přinese nám tu pravou dávku tradičního dobrodružství.

Green Lantern: Žádný strach (Green Lantern: No Fear)

scénář Geoff Johns, kresba Darwyn Cooke, Ethan van Sciver, Carlos Pacheco, Simone Bianchi
brožovaná, překlad Richard Klíčník, 176 stran, 399 Kč, vychází 22.2.2012

Green Lantern se vrací.
Hal Jordan vstal z mrtvých… teď nastal čas začít znovu opravdu žít. Jako člověk, i jako Green Lantern, ochránce vesmírného sektoru 2814.
Ale než se Hal Jordan vrátí na oblohu, musí se postavit tváří v tvář svým starým protivníkům. Smrtící androidi Člověkolovci a zmutovaný Shark jsou zpět, krutí a nelítostní… jenže jsou jen předvojem strašlivějších nebezpečí.
V okamžiku, kdy Green Lantern zjistí, že je součástí obludného plánu mimozemské rasy na sklizeň Pozemšťanů jako živoucích zbraní pro intergalaktickou válku, vstupuje na krví zbrocenou scénu šílící Černá Ruka.
Hal Jordan se vrátil, ale to, čím bude muset projít, si nedokázal představit ani v nejčernějších snech.

389 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.